2733
2734
عنوان

خانومای کیک پز تولد لطفا بیایید

157 بازدید | 27 پست

سلام همسرم رفته خامه فرم گرفته خریده یخ زده است باید با همزن بزنمش یا همینطوری فرم گرفته است و میتونم بمالم رو کیکم؟

دفعه اولمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باید بذاری تو یخچال نیم ساعت تا حالت بستنیِ شل ب خودش بگیره بعد دو دقیقه با دور کند و ۸ دقیقه با دور تند بزنی تو ظرف استیلم بهتره بزنی و تا زمانی ک جای پره همزن روش موند و خامه از وسط ب کناره های ظرف پاشید یعنی فرم گرفته

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
ممنون عزیزم. همزنم خراب شده😐😁 به نظرت با همزن دستی نمیشه؟ یا برم یه همزن بخرم؟

با همزن دستی میشه ولی زمانش زیادتره و دست درد شدید میگیری و فقط واسه زیر کیک خوبه واسه اطراف کیک نه چون کامل فرم نگرفته

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2738
باید بذاری تو یخچال نیم ساعت تا حالت بستنیِ شل ب خودش بگیره بعد دو دقیقه با دور کند و ۸ دقیقه با دور ...

ممنون برای توضیحات کاملت.

همزنو چه کنم🤔🤔

یه سوال دیگه رنگ مایع بریزم توش خراب میشه؟؟

با همزن دستی میشه ولی زمانش زیادتره و دست درد شدید میگیری و فقط واسه زیر کیک خوبه واسه اطراف کیک نه ...

دست گلت درد نکنه.

باید همزن بخرم.

چندساله خراب شده تعمیرم بردیم تعمیر نشده.

شوهرم میگه من بزنم با دستی، که گفتید نمیشه برای روی کیک.

2706