2733
2739
عنوان

خوب شد پارسال لوازم برقی گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 977 بازدید | 94 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
جوم میدن ...  حالا خیلی اعصاب داریم خالیم میبندن

دقیقا

آرزوهاشونومیگن

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
2738
مگه از ایننا نیست ک ایمنی داره ترس نداره برا من یونیکه خوبه همون لحظه نمیخواد باز کنی ک فشارش خارج ب ...

از اوناس ولی میترسم بازم یبار برا دوستم رو گاز ترکیده بود

و خدایی که به شدت کافیست⁦♥️⁩ دل بسپار به حکمتش🍃عاشق کمک کردنم😍من یاد گرفته ام برایِ موفق شدن،هر ثانیه در حالِ تلاش باشم.یاد گرفته ام از هیچ کس جز خودم توقعی نداشته باشم.یاد گرفته ام در نهایتِ سختی و مشکلات هم بجنگم و امیدوار باشم.یاد گرفته ام که هیچ لذتی بالاتر از خوبی هایِ بی توقع نیست.و من خوب خواهم بود،حتی اگر همه ی جهان بد باشند،و من امیدوار خواهم بود،حتی اگر یاس و نومیدی،بر پیکره ی عالم،سایه گسترده باشد و من موفق خواهم شد،حتی اگر تمامِ جهان بگویند ؛ ممکن نیست.من نقطه ی پرگارِ دنیایِ خودم هستم،این منم که تعیین می کنم فردای من چگونه خواهد بود !
از اوناس ولی میترسم بازم یبار برا دوستم رو گاز ترکیده بود

دوستم حتما درشو خوب جا نزده،برا من یونیک تک دسته نترس در عوض خیلی کارایی داره تایم داره دیگه 

سالها خواننده خاموش بودم جدید نیستم   برای سلامتی خودتون و عزیزانتون تو این کرونا یه صلوات بفرستید   
نه عزیزم خیلی خوب کاری کردی گرفتی  مثلا چایی ساز قدیمی میشه  یا نمدونم ظرف شویی قدیمی می ...

بخدا همشون مارک گرفتم من که حتی اگه سالش بگذره به فرض ولی مارکش روز باشه

2706