2737
2739

شوهرتون بگه سوتفاهم بوده 

مادرتون هم بگه سوتفاهم شده عزیزم برو عذرخواهی با فرهنگیه 

در حالی که سوتفاهم نبوده 

بعد اون طرف زنه هم کلی حرف بارتون کنه بگه توشوهرتو لخت هم ببینی نباید حرفی بزنی

پولدارا با پولدارا ازدواج می کنن و من کلی خواستگار دارمو

شوهرت میخواد من ناراحت نشم و 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اون خاسته زندگیتو خراب کنه 

تو عذر خایی کنی؟؟؟

دنیا بر عکس شده ایا!!

هیچوقت هیچوقت اینکارو نکن

قطع امید کردی؟ .. دم صب طلوع افتاب و نمیخای ببینی ..؟ سرخ و زرد آفتاب موقه غروبو نمیخای ببینی ..؟ ماه و دیدی ؟ نمیخای ستاره هارو ببینی!! شب مهتاب .. اون قرص کامل ماه رو نمیخای ببینی؟؟ .. چشاتو میخای ببندی ؟ از مزه ی یه گیلاس میخای بگزری!!؟نگذر .. من رفیقتم میگم نگذر!!  

میخواست کاری نکنه سوتفاهم شه بزار همونجور شکرآب بمونه عذرخواهی کنی پاش باز میشه به زندگیت 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

این چ سوالیه نه تنها عذرخواهی نمیکنم جرواجرشم میکنم😁

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

میسپارمش به خدا و دلم رو آروم میکنم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
حالا دوسال گذشته باشه ولی هنوز این قضیه اذیتتون میکنه افسرده شدبن  چه کار می‌کنید

من باشم تموم خشمم سرش خالی می کنم!!  یعنی چی عذرخواهی؟؟؟!!!  که طرف پرروتر بشه و بره سر زندگی یکی دیگه آوار بشه !!  که من بعد عذرخواهی خردتر بشم و بیافتم تو چاه عمیق افسردگی!!  که غرورم بیشتر از این خرد بشه!!

دقیقا کی و کجا بود که زندگیت از اون چیزی که میخواستی بشه فاصله گرفت
2706