2737
2734

وای منم خیلی دوست دارم

ولی جراتشو ندارم

من دوستام که تزریق چربی کردن خیلی طبیعی تر هست تا پروتز

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای منم خیلی دوست دارم ولی جراتشو ندارم من دوستام که تزریق چربی کردن خیلی طبیعی تر هست تا پروتز

شنیدم خطر سرطان سینه خیلی بیشتر با تزریق چربی سینه

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
2738

منم انجام خواهم داد 

🌸خدایا بدجور راضیَم ازت😍❤🌸                                            { مُتِعَهِد به یکقَلبِمِهربون }                                                 واسه خوشبختیمون و رفع مشکلاتمون صلوات میفرستی؟🙏🏻
وای منم خیلی دوست دارم ولی جراتشو ندارم من دوستام که تزریق چربی کردن خیلی طبیعی تر هست تا پروتز

میگن خطرناکه منم خیلی دوس دارم انجام بدم

امیدوارم مشکلات همه ی عزیزانم تا ۹/۹/۹۹ برطرف بشه.😞بهترین ها رو واسه تون ارزو دارم💔
شنیدم خطر سرطان سینه خیلی بیشتر با تزریق چربی سینه

جدا؟

ممنون نمیدونستم

البته من فعلا که جراتشو ندارم هر نوع عملی😅

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
جدا؟ ممنون نمیدونستم البته من فعلا که جراتشو ندارم هر نوع عملی😅

بله پروتز مطمظن تره در اینده اگه خدا بخاد این کار رو میکنم

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
2706