2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ویروسه گاهی حتی از اب استخرم ویروس واگیر داره  پوشیدن لباس زیر الوده و..

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
2731

۱- دکتر از کجا میدونه از شوهرش گرفته

۲-اگه شوهره از بچگی داشته که خانمش میبینتشون رو اندامش

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  
2738
من از چندتا دکتر پرسیدم میگن احتمالش نزدیک به صفره

نه عزیزم خودم تحقیق کردم نزدیک به صفرنیس حتی لیزر موهای زاعد بیکینی هم میتونه فرد الوده و به دیگران سرایت بده این دکترارو ول کن همه چی و خوب تشخیص نمیدن اکثرا سهمیه ای بیسوادن 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن

خیلیا میگیرن ول کنید بابا از اپلاسیون استفاده اشتباه از ژیلت مشترک استخر ،لباس زیر مشترک و ..................

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
اخه شوهرش اول داشت؟ ازاپلاسیون گرفته

من شوهر ایشونو نمیدونم قضاوت هم نمیکنم

کلی گفتم ک حتما ازراه جنسی نیس

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭
2706