2737
2739

بچه ها من زیاد اهل ارایش نیستم فقطم ضدافتاب میزنم

ولی فردا اولین جلسه خواستگاریمه

میخوام کمی ارایش کنم

پوستم سفید و صاف و خشکه

دوستان محبت کردن یکسری برند برای پنکک و کرم پودر بهم معرفی کردن

حالا میخوام بدونم به ترتیب چیا استفاده کنم؟

مثلا به پشت پلکم چی بزنم؟یا برای فیکس شدن ارایش چی بزنم؟من فقط کرم پودر و کانسیلر دارم.

اول صورتتو خوب تمیز کن با ژل شستو و تونر بعدش یه مرطوب کننده بزن و بعد کرم پودر بزن و با یه پد خوب رو صورتت پخشش کن زیر چشمو کانسیلر بزن و پخشش کن بعدش با یه پودر فیکس مارک فلورمار یا گلدن رز با یه براش بزن به زیر چشمت ک فیکس بشه اگه نداشتی با پنکک بزن پنکک کالیستا خوبه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اول پوست و باشوینده میشوری که تمیز باشه

بعد مرطوب کننده 

پرایمر

کرمپودر

کانسیلر 

اگه بلدی کانتور و هایلایت هم انجام میدی

رژگونه 

برای پشت چشم پرایمر سایه بعدش سایه بعدش هط چشم و ریمل

برای فیکس کردن اسپری و پودر فیکس

سر میزنی به سودا اما نه دل به دریا. محبوب من! مبادا مرد خطر نباشی❤

پشت پلکتو کانسیلر بزن و با پودر یا پنکک خشکش کن میتونی یه سایه تن کرم صورتی بزنی ک یکم حالت طبیعی بگیره و یه خط چشم نازک هم بکش بعد ریمل بزن و کمی رژ گونه یا برانزر ک صورتت رنگ بگیره ابروهاتو شونه کن و یکم با مداد ابرو جاهای خالیشو پر کن اگه ژل ابرو داری هم بزن واسه خوش حالت شدنش در اخرم یه رژ مات کمرنک بزن ک درعین سادگی جذابم باشی

ترتیب ارایش

با ژل شستشو پوستت رو تمیز کن مرطوب کننده بزن بعد پرایمر بزن نیمساعت صبر کن تو این فاصله پشت چشمت کانسیلر بزن بعدپودر فیکس بزن تا برای سایه اماده شه بعد سایه بزن بعد کرمپودر بزن بعد کانتور و برنزر بزن و بعد با پودر فیکس همه صورتت خشک کن وبعد خط چشم و ریمل بزنو بعد رژگونه سعی کن پودری باشه و بعد رژلب ولی بنظرم لیپ گلاس بزنی قشنگتره و در اخر اسپری فیکس بزن.

عزیزم اینا مراحل کامل ارایش هست حالا تو هرچی داری و بزن هرچی هم نداری که هیچ من مارکارو خوب میشناسم مخصوصا واسه پوست خشک چکن پوست خودمم خشگه اگه چیزی خواستی بخری بگوراهنماییت کنم

Man donyamo misazam ye nafare☺
2740
سلام عزیزم بهم بگو مارک کرم پودر و پنککت چیه تا راهنماییت کنم

والا من عصر میخوام برم بخرم

فقط ضدافتاب الارو و بیزانس من زدم تا حالا

بهم گفتن بورژوا هلثی برای پوست خشک خوبه

گفتم برم کرم پودر و پنککش رو بخرم

ترتیب ارایش با ژل شستشو پوستت رو تمیز کن مرطوب کننده بزن بعد پرایمر بزن نیمساعت صبر کن تو این فاصله ...

عزیزم واقعا ممنون میشم اگه مارک بهم بگی

مرسی از توضیحاتت

که عصری برم بگیرم

والا من عصر میخوام برم بخرم فقط ضدافتاب الارو و بیزانس من زدم تا حالا بهم گفتن بورژوا هلثی برای پو ...

اصلا کاور نداره هلثی میکس اگر پول کافی داری کرمپودر ضدچروک کاپریس شماره 03(رنگ تیوپش مشکیه) حدودا180 اونو بگیر و پنکک هم استودیو میکاپ شماره 03 که اونم فک کنم300 باشه ولی اگر میخوای میتونی فقط کرمپودر بگیری چون پوشش کافیه 

اگه ارزونتر بخای کرمپودر اورئال اینفلیبل شیشه ای شماره 02 حدودا 110 تومن و پنکک امیتیس شماره 19 حدودا 110 تومن

Man donyamo misazam ye nafare☺
2706