2737
2734
عنوان

حامله نبودم🥺

172 بازدید | 10 پست

یک هفته عقب افتاده بود پریودم همه علایمو داشتم تیر کشیدن گاه و بی گاه شکم و بعضی وقتا تخمدانا حساس شدن ب بو زیاد شدن اشتهام حتی تست وایتکس که سری قبل منفی بود ولی این سری مثبت بود سفت شدن زیر شکمم متورم شدن اون دوتا همشو داشتم ولی امروز عادت شدم😭

عزیزم اینایی ک گفتی میتونه از کیست باشه

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

عزیزم

شاید این شرایط صلاح نبوده

ایشالا به زودی😍😍😍

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدا بزرگه گلم ان شاالله خیلی زودتر از اونیکه فکرشو میکنی باردار بشی😘منم چن روز دیگه موعدمه توکل کردم بخدا و توسل ب امام رضا🤲🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
2738

من هم دو ماه عقب انداخته بودم جلوگیری داشتم ولی علایم بارداری داشتم تست منفی،شد دیروز رفتم دکتر سونو داخلی شدم..کلکسیون بیماری زنان داشتم تنبلی و کیست و پرولاکتین بالا و باید چند تا آزمایش بدم 

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗