2737
2739

سلام دوستان.

من خانواده شوهرم کرونا گرفتن،(امروز جواب آزمایش اومد مثبت بودن😑)

چند روز پیشم اونجا بودم دوروزه شوهرم سرش درد میکنه و گاه گاهی سرفه میکنه میگم نکنه کرونا گرفته باشه.منم دخترم ۵ماهشه میترسم براش.نمیتونمم جایی برم.توروخدا بگید چیکارکنم.نگرانم خیلی

وقتی که پیر شدم...اگر آلزایمر گرفتم،روبرویم بایست و فقط یک لبخند بزن🙃هیچ چیز هم که یادم نیاید..از نو عاشقت میشوم....❤�

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله گرفته سوپ و دمنوش و مایعات گرررررم فراوان بده بهش

😭😭تو یه خونه باشیم که اشکال نداره.الان شوهرم تو اتاقه من تو یه اتاق دیگه.

وقتی که پیر شدم...اگر آلزایمر گرفتم،روبرویم بایست و فقط یک لبخند بزن🙃هیچ چیز هم که یادم نیاید..از نو عاشقت میشوم....❤�
2740

عزیزم فکر میکنم گرفتن،نگران نباش مایعات فراوون بخورن برای بدن درد هم مسکن استفاده بشه.

من خودم اصلا سرفه نداشتم فقط بدن درد شدید و تب و یکمم اسهال و استفراغ داشتم

سختش پنج روز اول بود.بعد مثل سرماخوردگی عادی بود.

ناراحت نباش الان بهتر از فصل پاییز و زمستونه.

ایمن میشید برای ۶ ماه 😍

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
من ومامانم و خواهرام گرفتیم خوب شدیم همگی بویایی چشاییمونم ازدست رفت یه مدت ...سخت بود ولی گذشت ...

سردردم داشتین؟بعده چند روز خوب شدین؟من برا بچمم میترسم.

این تست کرونا چجوریع من شنیدم چیزی شبیه گوش پاکنووو فرو میکنن تو دماغت تااااا انتهااااا میگن خییلییی درد داره بنظرتون راسته از وقتی شنیدم خیلی ترسیدم از کرونا

عزیزم فکر میکنم گرفتن،نگران نباش مایعات فراوون بخورن برای بدن درد هم مسکن استفاده بشه. من خودم اصلا ...

خداروشکر که بهترین مرسی یکم آروم شدم 😊😘