2737
2739
عنوان

مطالبات در قهر برای خیانت

212 بازدید | 14 پست

نزدیک ۳ هفتس اومدم قهر .چون فهمیدم با یه اانوم تو اینستا آشنا شده و تلفنی حرف زده .باردارم و بتخاطر بچه ها گفتم حق طلاق و حضانت بده برگردم که قبول نکرد .پیش پدر شوهرم زندگی میکنیم و خودمون یه خونه در حال بازسازی داریم گفتم تمومش کن بریم اونجا اول قبول کرد با اما و اگر که پولم نمیرسه و ....چند تکه طلا دادم دیروز بهش و تو این ۳ هفته کلی راه اومدم باهاش اما الان حس میکنم سر کارم نمیدونم اشتباهم چی بوده ؟الان چیکار کنم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان موضوع خیانتش چه ربطی به تموم کردن خونه داشت تو اصولابایدیه چیزی ازش میگرفتی نه اینکه طلاهاتم دودستی تقدیمش کنی   

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2728
2740
میخام از خونوادش دور شم ....چی بگیرم خب

اگه بخوادت همه کارمیکنه که برگردی حداقل یه تعهدی یه چیزی بگو خونه بنامت بزنه یه کاری کن تاوان اشتباهشو بده 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2706