2733
2734
عنوان

خواهش میکنم جواب سونی ان تی من رو تفسیر کنین😭🙏🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 28 پست

امینو بده نگران نباش توکل کن بخدا

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توکل کن به خدا و اصلا فکر بد نکن منم آزمایشم خوب نبود سل فری دادم و خیالم راحت شد الان نی نیم سالمه . الان بیشتر جوابا همینجوریه بعدش میگن سالمه. فقط اگه میتونی یه دکتر دیگه هم برو چون سل فری بهتره

من همه اميدم خداست
2731
بله اما مسئله هزینه هم هست 

کاش فقط ساام باشه😭

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏
2738
هییچی نیست دوست منم ان تیش نرمال نبود دوباره از داد ک گرونم بود نمیدونم چ ازمایشی بود چند روز پیش هم ...

خدا کنه برا منم اینجوری بشه 

واقعا نگرانم

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏
عزیزم‌ چند هفته رفتی سونو ان تی؟

۱۳ هفته