2733
2739
عنوان

خبررررر خوش واکسن کرونا و قیمت تمام شده آن

| مشاهده متن کامل بحث + 4886 بازدید | 266 پست
اره دکتر مردانی گفتن

عزیزم حرفای دکتر مردانی رو زیاد باور نکنید ، هر وقتی یه چیزی میگن

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم شنیدم

ان شالله راسته

💛زتمام‌بودنی ها تو همین ازآن‌من باش که به غیرباتوبودن دلم آرزوندارد💛من مطمئنم موفق میشم وکلی روزای خوب میسازم واسه خودم.میبینم اون روزی رو که لبخند عمیق رولب مامان بابامه وبهم افتخار میکنن😍تنشون سلامت😊خدایا شکرت😊از رویاهات دست نکش💪💪

عزیزم ما تو تحریم هستیم😐یادتون نر

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
میگه چین وآمریکا درست کرده تست کردن جواب داده حالام چند میلیارد دوز میخاد تولید بشه تا پاییز چرا ماه ...

فقط فاز منفی دارند .یکم امیدواری و خوشبینی تو وجودشون نیست

به یزدان که گر ما خرد داشتیم کجا این سرانجام بد داشتیم
2738
دقیقا همینه    یادشون رفته کشورمون تو تحریمه   فکر کردن تحریم فقط برا گرونیه&nbs ...

والا بخدا یه گاز جراحی ک چیزی نداره اونو تحریمم نمیتونن بسازن میخان برا من واکنس کرونا بسازن ملتو چی فرض کردن اخه

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄
این باید رایگانه باشه چه بی مسیولیت😕

کاش واقعا واکسنش بیاد من ک راضیم دوبرابرم بدم برا واکسن ولی فقط بیاد از این کابوس راحت شیم

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
اصن فاز این دکتر مردانی رو نمیدونم  بابا این واکنس باید یکسال تست انسانی بشه بعد هنوز تو مرحله ...

ببخشین که از شما اجازه نگرفتن

ایشون دکتر قابلی هستن و هرچی که میگن درست هستش

وای خدا ینی یه روز میاد این بیماری تموم شده باشه؟

گلم این بیماری حالا حالا هس 😔متاسفانه

دختر خالم پرستاره میگه توروخدا  تادم در کوچه هم ک میرین ماسک و‌دستکش بپوشین ببین چ‌مریضیه ک میگه تا دم در ماسک بزنین 😔😔😔چن روز پیش میگفت از فرط خستگی دیگه نشستیم گریه کردیم گفت حدود چن نفر ایرانی گرفتن اما نمیگن😔ببین همچین دولتی  ما داریما

فقط فاز منفی دارند .یکم امیدواری و خوشبینی تو وجودشون نیست

واقع بین بودن فرق داره با امید 

شما امید وار باشید خب

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄
همون بیاد واکسنش درست بشه ملیون هم بفروشن باز خوبه

بابا الکی میگن 

این واکسن از اول بود اینا همش سیاسته ویروس دست ساز بود ویروس بدون واکسن رو هیچ جا ول نمیدن واکسن داشت فقط جمعیت کره زمین زیاد بود میخواستن کمش کنن خلاص اونم بیشتر رو افراد ضعیف و کم کار کار می‌کرد خلاص

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
2706