2737
2734

۱۸سالمه زندگی مجردی خوبی نداشتم الان۷ماهه متاهلم زندگیم خوبه خداروشکرشوهرم خوبع وقتموالکی میگذرونم بی حوصلم زیادفکروخیال میکنم وسواس فکری دارم برای بی حسی بدنم بی اشتهاییم دیروزرفتم دکتربهم قرص اعصاب داد(اس سیتاور۱۰)دیشب موقع خواب یدونه خوردم طبق گفته پزشکم ولی دیشب خیلی کلافه بودمواشفته وسط خوابم بیدارشدم دیگه خوابم نبردتایک ساعتی خیلی الان ناراحتم از اینکه تواین سن بااینکه بچه ام ندارم بایدقرص اعصاب بخورم شماچیکارمیکنین براحال روحیتون؟؟؟کی قرص اعصاب مصرف میکنه راضی هستین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

امروز سه شنبه مورخ 99/4/17

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

دکترا که متاسفانه تا هرچیزی بهشون میگی قرص اعصاب تجویز میکنن.

شما باید عاقل باشین مصرف نکنید.میاین نی نی. سایت این همه پول اینترنت میدین.دو قدم برید یه سایت دیگه عوارض این قرصو بخونید.که پس فردا میشه یه ماده ایی که اگه به بدنتون نرسه حالتون شدیدا بد میشه دیدم که میگم.

دو قدم دوباره بردارید یه سایت دیگه.انواع و اقسام کارهای هنری و چیزایی که میشه باهاش شاد شدو سرچ کنید.

وقتی میتونی با یه رقص یه دوست پیدا کردن.یه کار هنری ساعت ها فکرتو درگیر کار کنی که متوجه نشی کی روزت تموم شد.و بعدش یه لبخند قشنگ بزنی که خیلی هم.حتما بهتون میاد.

چرا بیخود از قرص استفاده میکنی.

18سالته 50سالت بشه میخوایی چی مصرف کنی که حالتو خوب کنه??

سلام من یک بافنده عروسک هستم.سابقه کاریم از سال ۹۷ هست.سفارش میگیرم و عروسک هامو میفروشم.از اینکار لذت میبرم و خوشحالم می‌کنه.اگر دوست دارین عروسک من با اسم (حنان) داشته باشیم.ادرس پیج اینستاگرامم و تلگرامم این هست.(dolls_hanan)
2706