2733
2739
عنوان

عموم شده بلای جونمون

318 بازدید | 5 پست

من یه عمو ۴۵ساله دارم که کوچکترین برادر بابامه و کرونا گرفته . سال به سال توی خوشی هاشون خبری از پدر من نمیگیرن حالا که کرونا گرفته بابام عزیز شده و دائم به بابام زنگ میزنن بیا به دادمون برس بیا واسمون پرستار وصل سرم در منزل پیدا کن و هزارتا کاردیگه . خیلی خیلی خیلی خیلی نگران پدرو مادرمم سنشون بالاست اگر بابام کرونا بگیره مامانمم میگیره دوراز جونشون .من چه کنم داغونم اعصابم داغونه از دستشون هرچی به بابام میگیم نرو اونجا گوش نمیده

الهی و ربی من لی غیرک. کسی چه می داند شاید قلب قرآن، سوره "یاسین" همان "یا حسین" است که بی سر شده است...!علامه طباطبایی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من باشم خودم به عموم زنگ میزنم میگم خواهش میکنم به پدر من کاراتونو نگین سنی ازشون گذشته خدایی نکرده ...

افرین اینم راهکاره خوبیه 

زنگ بزن عموت شرمنده میترسم واسه بابای منم اتفاقی بیوفته 

عموم و زنش تازه عقد کردن زنش هم از اون پررو هاس 

ما رفتیم باغمون چن روز استراحت کنیم . اقا اینا گفتن شام میخابیم بیاییم اونحا گفتیم باشه . ۳ شب پاشد رفتن . فرداش ک خواستیم یکم لذت ببریم بازم اومدن . اخره شب ک ساعت ۲ بود مامانم گف میوه بیار . منم از حرصم تو پیش دستی چنتا البالو و الوچه و خیار گزاشتم . گزاشتم جلوشون . خودم میرونم کاره بدی کردم ها 

ولی اگه جلوی ادم های پررو رو نگیری سوارت میشن 

عموم ۴۰ سالشه تو کل عمرم فقط ۱۰ بار دیدمش 

از وقتی باغ خریدیم فهمیده داداش داره 😒