2733
2734
عنوان

پسری که خیلی با دخترا در ارتباطه

| مشاهده متن کامل بحث + 2277 بازدید | 123 پست
خب همین اصلا کاری ندارم به زندگیشون بعضیاشون همونایی هستن میان توی تاپیکا. میگن وای چه قدر تبعیض، چ ...

اره افرین دقیقا اینجور ادما هستن که باعث شدن و باعث میشن که یه سری از مردا هر کاری دوس دارن انجام بدن

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راز موفقیتشو بگو؟خوشگله؟ پولداره؟ 

پوللللل

وگرنه کسی محل پشه هم بهش نمیذاشت

بغلم کن که من از همه خستم توی این دود و دم غم میکشم از تو نفس من بغلم کن همین جوری که هستم بغلم کن که شکستم بغلم کن که من از دنیا بردیم عشق و آرامشو باور کن باتو دیدم 

به این پسرا میگن هرزه 

عادت دارن کلا

چه الان چه بعد ازدواج همینی هستن که بودن 

همونطور که دختر دست نخوردش خوبه پسرم همینطوریش خوبه هیچ فرقی نمیکنن

دیگ خودت تصمیم بگیر ازدواج با یه پسر هرزه خوبه یا بد

من خرابم بنشین زحمت آوار نکش...نفست باز گرفت این همه سیگار نکش:)
2728

آخه شرایطش برای ازدواج خیلی خوبه و زیاد دور و بر من میپلکه و در مورد ازدواج حرف میزنه و میگه دنبال یه دختر پاک میگرده برای ازدواج. حالا من میخوام بدونم این اگه بعد ازدواج خوب میشه ردش نکنم ولی اگه خوب نمیشه تمومش کنم. یه بار بهش گفتم که من خوشم نمیاد که طرفم با دخترای مختلف حرف بزنه و چت کنه و اون گفت که بلخره یه نفر باید اجتماعی باشه 

اره افرین دقیقا اینجور ادما هستن که باعث شدن و باعث میشن که یه سری از مردا هر کاری دوس دارن انجام بد ...

فقط ادعاشون میشه و تظاهر میکنن به موقعش برسه، خودشونو  خوب نشون میدن

اه واقعا متنفرم از این ادما که همجنسم محسوب میشن

!! It's me, hi..! I'm the problem, It's me
2740
آخه شرایطش برای ازدواج خیلی خوبه و زیاد دور و بر من میپلکه و در مورد ازدواج حرف میزنه و میگه دنبال ی ...

اجتماعی فرق میکنه تا به صغیر و کبیر دخترای مردم رحم نکنی به جان خودم اگه بعد ازدواج ذره ای تغییر کنه 

آخه شرایطش برای ازدواج خیلی خوبه و زیاد دور و بر من میپلکه و در مورد ازدواج حرف میزنه و میگه دنبال ی ...

خدا وکیلی اسکلی یا اسکلمون کردی؟   

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
2706