2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چون کمیاب میشه و ب پرستارا نمیرسه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ماسک جراحی صفر نیست موثره

چون اگه کسی ناقل باشه و ماسک فیلتردار بزنه ویروسای همراه تنفسش و عطسه و سرفش از سوپاپ ماسک خارج میشن میان تو محیط

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]

میگم آبجیم امروز بیست پنج روزه قرنطینه اس خونه خوبه خداروشکر تاکی بمونه 

😭یاقمربنی هاشم نذر کردم اگه نی نی دار بشم پسر باشه اسمشو میزارم ابوالفضل اگه یه دختر شیرین دوست داشتنی هم باشه نازنین زینب .سقای بی دست دستم را بگیر.😔😔😔خدا جونم نذار حسرت نی نی تو دلم بمونه .خودمم ۱۳۶۷سابقم .تعلیق شدم.الان شدم توت سفید
2738
کی میگه صفره  ماسک پزشکی 95 درصد مقاومة در برا باکتری

ماسک پارچه ای میگم توپیج شاهین صمدپور یه عکس استوری کرده که مقاومت پارچه ای ها صفره دربرابرویروس

چونکه هوای بازدمو کامل میده بیرون وقتی مطمینی نداری باید فیلت.ر دار بزنی ولی ازونجایی ک همه مشکوکن ماسکای جراحی و سه لایه برای مردم بهترین چیز فیلت.ر دار اگرم میخواید بزنید روی ماسک معمولی جراحی باید بزنید 

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

شاید میخوان اون ماسکها به فروش بره

من دیگه به حرفشون هیییبچ.اعتمادی ندارم

مردمو خررررر فرض کردن

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

چون سر در نمیارن هر روز یه چی میگن

اولا میگفتن ماسک واسه مریضه ادم سالم که نمیزنه!

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود

اتفاقا باید بزنن ویروس رو پرت کنن تو صورت اونیکه ماسک نمیزنه!!!!  ولی از شوخی گذشته میگن ماسک سوپاپ دار بزنید مطمئن تره ولی برای جلوگیری از پخش ویروس یه سه لایه معمولی هم روش بزنید اینجوری امکان مبتلاشدن و مبتلا کردن خیلی کمتر میشه

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2706