2737
2739
عنوان

خاطرات خجالت اور😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2315 بازدید | 102 پست
اسی خداییش خیلیییییییییییییییی لوسی آخه این چیه که الانم بهش فکر میکنی معلومه اصلا نمیدونی سختی توی ...

😳😳😳چندسالته مگه 

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۳۳ سالمه مگه چیه لابد تو خیلی کم سنی که چشات اینجوری شده😐😐😐😐

اخه یه جوری گفتی که با ابن سنم گفتم حتما هم سنه منی من ۲۱ سالمه خب ۳۰ سالته دیگه منم یه بار مرگو به چشمم دیدم 😐

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
واییییییی خیلی بدههه حالا همه زن باشن اسکالی نداره ولی مرد خیلی سخته کل آبروت میره 

تازه بعد اون همه اصرار به معلمه گفتن نمیتونه بره بیرون حالا معلم هم بی درک که چرا نمیتونه بلاخره بهش گفتن چرا😑😑😑

فقط خودت باش 
2731
تازه بعد اون همه اصرار به معلمه گفتن نمیتونه بره بیرون حالا معلم هم بی درک که چرا نمیتونه بلاخره بهش ...

😐😐😐😐باید با کتاب میکوبیدین تو مخش باز اون کی بوده دیگه

اخه یه جوری گفتی که با ابن سنم گفتم حتما هم سنه منی من ۲۱ سالمه خب ۳۰ سالته دیگه منم یه بار مرگو به ...

نگفتم با این سنم! گفتم اسی من همسن تو بودم..... تایپیکمو درست نخوندی

نگفتم با این سنم! گفتم اسی من همسن تو بودم..... تایپیکمو درست نخوندی

😂😂😂😂ببخشید یه کم سردرد دارم 🙂🙂🙂🙂قشنگ‌نخوندم 😂😂😂

نتیجه اخلاقی تا نزنی زیر گریه ب وست نمیکنن😂😂😂😂😂😂

نه صدا کرد دفتر گفت ما رو تو یه حساب دیگه باز کرده بودیم تو دانش اموز ممتاز سر ب زیر ساکت با ادب تو همه زمینه ها فعالچرا اینجور از خجالت گریهکردمگرفت بوسم کرد گفت مانادیده میگیریم یه شراره بیشتر نداریم که

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
2740