2726
عنوان

خاطرات خجالت اور😔

2307 بازدید | 102 پست

بچه ها من یه بار وقتی دبیرستان بودم یه همکلاسی داشتم کلا از نظر روانی داغون بود با منم الکی لج داشت بعد این برا امتحان اومده بود پیشم نشسته بود بعد امتحان دبیز داشت درس میداد اون هی یواش حرف میزد یادم نیس دقیق ولی انگار بهم فحش میداد بعدم شروع کرد رو میز اسم منو نوشتن با یه فحش کنارش بعد دبیره فهمید صدای پچ پچ میاد دعوامون کرد بعد من چون اعصابم خورد شده بود زدم زیر گریه همه کلاس ساکت شد خیلی بد بود الان یادش افتادم اعصابم بهم ریخت کوثر هر جا هستی خیر نبینی اه😭😭😭

کجای داستانت خجالت آوره

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان چن سالته؟چن سال مگذرع؟ازدواج کردی؟؟

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
2728

واااا 

مگه چی بود 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

خجالت اور بود این

حالا خاطره خجالت اور من

یبار سرپا بودم جلو مادرشوهرم گوزیدم

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

کوثی خیر نبینی 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

الهی 

هنوز ناراحت این چیزایی🤦‍♀️🤣🤣🤣

من یه بار سر کلاس فیزیک ،عکس یه پیرمرد مینیاتوری رو کشیدم رو کاغذ 

این نقاشی چرخید هر کی یه تغییری داد و یه چیز خنده دار و ضایع درست شد 

معلممون پیداش کرد و فهمید کار منه😑🤦‍♀️

بهم گفت تو فیزیک میوفتی😕

از ۵نمره پایان ترم بهم ۲ داد 😕

ولی من قبول شدم😎😀

😂😂😂ما هم تو کلاسیمون جنگ و دعوا بود همه همو میزدن تمسخر میکردن کلا کلاس اموزش نبود کلاس  بازی با روح و روان ادم بود.

یادش بخیر خیلی خوش میگذشت فارغ از همه دنیا بودیم

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
2706