2733
2739
من دقیقا رمز موفقیتم اینه ک راز هامو نگه میدارم و اصلااااا زیاد صحبت نمیکنم باهاش😂

ما برعکس همیم پس😄😄

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کلا نمیذاشتم شورشو در نمیاوردم.

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
2731

والا اومد خاستگاریم سرباز بود هیچی نداشت حتی کار نداشت ولی عاشقم بود همه تلاشم بود برای حفظ زندگیم احترام بیش از حد خانواده اش مرتب تو سرش میزدند احترام نداشت اصلا خواهرای کوچیکترش اره و نه اش ر و میکردند با همه اینا ساختم و با سیاستم درستشون کردم تیپ و ظاهرشو درست کردم موها جلوش رو چتری میزده 

تو همه لحاط پشتش بودم ماشین گرفتیم الان بچه دار شدی هر گاهی هم با اینطرف و اونطرف میبحثم برای احترام گذاشتنش ولی چی شد یبار خیانت کرد بهم و الانم میگه چجوری تور پهن کردی  همچین دوماد خوبی تور کردید 

من فقط میشینم فکر میکنم حتما لیاقت نداشته که خانواده اش گنده اش نکردند 

احترام به بعضیا خرشون میکنه

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
به نظر من تا حد خیلییییییییی زیادی به تربیت و شخصیت خود طرف بستگی داره چون اگه احترام و عشق دو ...

کاملا درست گفتی..کاهی محبت کردن به آدمی که متوجه شما نیست نه تنها نزدیک نمیشن که منزجر و آزار دهنده هم میشه بقول شما آدم باید لیاقت محبت رو هم داشته باشه ..

و اینکه خانمهای عزیز از مدت ازدواجتون هم بگید اینم خیلی مهمه ..وگرنه راهکارها تون در سالهای اول زندگی بسیار طبیعی هست ..

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..

ما یه قانونی داریم قهر ب هیچ وجه واقعا تو این تقریبا یازده سال ک با هم هستیم از قبل عقد تا الان اصلا قهر نکردیم دعوا کردیم بحث کردیم از دست هم عصبانی شدیم ولیکن قهر نکردیم. همیشه از هم تشکر میکنیم همسرم برای کارهای خونه و نگهداری از پسرم تشکر میکنه منم برای کارهایی ک‌برامون انجام میده و پسرمون هم قدردان هست فعلا خدا رو شکر. ناراحتی ک از خانواده ها داریم ب هم نمیگیم مثلا من بهش نمیگم مادرت یا خواهرت اینجوری اونجوری اونم همینطور. فقط همسر من یه مشکلی داره مثلا سعی میکنه توی کارهاش از من مشورت بگیره ولی همیشه کار خودش و میکنه 😭😭😭😭 

کاملا درست گفتی..کاهی محبت کردن به آدمی که متوجه شما نیست نه تنها نزدیک نمیشن که منزجر و آزار دهنده ...

قربانت عزیزم

من خودم ۱۴ ساله ازدواج کردم❤️

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
2738

احترام میذاریم بهم سعی نمیکنیم طرف مقابل رو تغییر بدیم با اخلاق هم سازگار شدیم زیاد دنبال بحث نمیگردیم سعی میکنم گیرش نباشم 

اگر از چیزی دلخور باشیم بهم میگیم نمیذاریم تو دلمون بمونه که بعد فوران کنه باهم رو راست هستیم هرچی اتفاق بیفته بهم میگیم بعدم هم از بغل و بوسه غافل نشدیم از اون بر هم من لوس بازیام ادامه دارد 

قهر نکنیم اصلا رختخواب جدا نشه در بدترین شرایط هیچ وقتم درباره مسایل خونمون با هیچ کسی از اعضای خانپاده نگیم

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر