2733
2739

احترام محبت و این که ناراحتی هامون رو میگیم و نمیذارییم تو دلمون بمونه و صحبت کرد زیاد با هم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

احترام متقابل..احترام به عقاید هم وخونواده هامون..غرنمیزنم..به خودمون میرسیم..گاها دوتایی خلوت میکنیم..قبل کرونا ماهی یبار دوتایی میرفتیم بیرون

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی باید روزای خستگی و بی اعصابی و بحرانی رو پذیرا باشی و باهاش وارد چالش بشی. راه دیگه ای نداره

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2728

فقط نزار حرمتا شکسته بشه....از زمانی ک عقد کردم واقعا تلاشم این بوده....واسه هر کار خوبش هم  تشکر میکنم....

سعی میکنم عاقلانه و دلسوزانه جواب بدم..چون ما برای جوابهایی ک اینجا ب دیگران میدیم در پیشگاه خدا جوابگو خواهیم بود..دوست عزیز راهکار نداری ساکت باش..با حرفات گند ب زندگی مردم نزن

به نظر من تا حد خیلییییییییی زیادی به تربیت و شخصیت خود طرف بستگی داره چون اگه احترام و عشق دو عالمم به یک ادم  بی لیاقت داشته باشی فایده نمیکنه. اگه مورد اول رو اکی بود بعد احترام و ارزش و فهم و درک و عشق و همدلی متقابله که زندگی رو گرم نگه میداره. و فهمیدن معنی زندگی مشترک❤️

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
2738

قهر نمی کنیم اصلا قبل خواب حتما بوس میکنیم حتی اگه دل خوری داشته باشیم همش قربون صدقه هم میریم جفتمون  حتی وسط بحث یهو بغلم میکنه دیگه بحثه فراموش میشه   غذا خوشمزه براش درست میکنم خوشحال میشه     میره سرکار کلی تشکر میکنم 

احترام دو طرفه.همیشه با ادب و احترام باهم حرف میزنیم.شوخی جلف و بی ادب نمیکنیم.توهین نداریم.لباساش همیشه مرتب.غذا سروقت.همیسه تر و تمیز و آرایش کرده.و اینکه مرد بیرون خستس باید تو خونه آرامش داشته باشه غر زدن تعطیل

کاری نمیکنیم 

گیرای الکی نمیدیم به هم

بیشتر رفیقیم یسره میخندیم مسخره بازی درمیاریم

تو مشکلات خیلی بهم کمک میکنیم

هیچوقت مشکلاتمونو برا بقیه نمیگیم

احترام متقابل داریم و ...

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]

احترام متقابل ، اگه بحثی پیش بیاد با صحبت کردن حلش میکنیم نه دعوا و فحش ، همیشه حرمتا بینمونو حفظ میکنیم ، بیشتر باهم دوستیم تا زن و شوهر  

خدایا چنان کن که از چیزهای ارزشمند زندگیم ، جانم اولین چیزی باشد که از من میگیری ...
احترام محبت و این که ناراحتی هامون رو میگیم و نمیذارییم تو دلمون بمونه و صحبت کرد زیاد با هم

من دقیقا رمز موفقیتم اینه ک راز هامو نگه میدارم و اصلااااا زیاد صحبت نمیکنم باهاش😂

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
2706