2737
2739
عنوان

شوهرم داره میره بی بی چک‌بگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 1665 بازدید | 95 پست
مرسی از راهنماییت❤

اگر یه لک کوچیک دیدی دیگه چیزی ندیدی اون لک لانه گزینی بوده به احتمال ۹۹ درصد

حالا فردا برو یه ازمایش بده

دو روز بعدشم باز برو ازمایش بده

اگر عددش دوبرابر شده باشه مشکلی نیست همه چیز طبیعیه

اگرم لک بینیت ادامه پیدا کرد نگران نشو برو دکتر بهت شیاف بده

مبارکتم باشه عزیزم

از این لحظات بارداری خیلیییییی لذت ببر

و خیلی خوووووب بخواب و استراحت کن چون بعداز زایمان له له میزنی واسه نیم ساعت خواب😄

به جز جگر و زعفرون و اب هویج و چیزای قاعده اور هرچیی دوست داری بخور چون بعداز زایمان ک میخوای شیر بدی مجبوری به خاطره نی نی ک دلش درد نیاد خیلی چیزارو نخوری 😁

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
اگر یه لک کوچیک دیدی دیگه چیزی ندیدی اون لک لانه گزینی بوده به احتمال ۹۹ درصد حالا فردا برو یه ازما ...

دوستم من رفتم ازمایش دادم فردا جوابش میاد ۳روزمونده به موعد بنظرت بتا بالا هس یان؟

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستم من رفتم ازمایش دادم فردا جوابش میاد ۳روزمونده به موعد بنظرت بتا بالا هس یان؟

اره عزیزم انقد استرس نداشته باش بارداری

چون هنوز روز موعدت نرسیده و ازمایش دادی امکان داره بتا یکم پایین باشه ولی اشکال نداره 

هر دو روز عدد بتا دوبرابر میشه

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
اره عزیزم انقد استرس نداشته باش بارداری چون هنوز روز موعدت نرسیده و ازمایش دادی امکان داره بتا یکم ...

مرسی عزیزم ببخشید انقد سوال کردم💟

2731
مرسی عزیزم ببخشید انقد سوال کردم💟

خواهش میکنم گلم

هرسوالی داشتی بپرس عزیزم من تازگی فارغ شدم میتونم بهت کمک کنم

خواهش میکنم گلم هرسوالی داشتی بپرس عزیزم من تازگی فارغ شدم میتونم بهت کمک کنم

مرسی عزیزخیلی گلی چشم حتما سوالی داشتم میپرسم