2737
2734
عنوان

حامله ام😀✌

646 بازدید | 49 پست

چقدر الان یهویی دلم خواست یه روز بیام این تاپیکو بزنم😄🙈 

خدایا نصیب همه منتظرا بکن 

یکی بچه نمیخواد ولی بچه دار میشه یکی هم بچه میخواد ولی نمیشه 

البته ما مشکلی نداریم بخاطر شرایط زندگیم میخوام یه کم صبر کنم تا مطمئن شم از شوهرم بعد بچه بیارم

اون موقع مجرد بودم یه همسایه داشتیم بنده خدا زنه بچه دار نمیشد دو سه هم سقط کرده  بود 

چقدر از جانب شوهرش خیلی اذیت میشد تا بالاخره خدا صداشو شنیده و الان دوتا دختر داره ماشالا یکی از یکی دیگه خوشگل تر😍 اصلاً ببینی بچه ها رو میگی امکان نداره این بچه ها مال این پدر و مادر باشن😂😂

همین خانم میگفت سر زایمان دومش تو بیمارستان یه هم اتاقی داشت  بنده خدا ۴ امین دخترشو به دنیا اورده بود ولی شوهرش ظاهراً پسر میخواست و از این که بچه دختره بارها زن حامله رو کتک زده😭 

نفهم گاو نمیدوست تقصیر خودشه که پسر نشده جهالت تو جامعه ما بیداد میکنه😢 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خلاصه این خانم این دخترو که به دنیا اورد میگه نمیخوامش و چند روز بعد ترخیصش به همسایه ما زنگ میزنه بیا تنهام کمک میخوام همسایه ما هم میره میگه بیا اینو ببریم بهزیستی شاید زندگیش جهنم نباشه 

میبرن بهزیستی بچه رو اونجا تحویل نمیگیرن 

میگیرن بچه رو میبرن بیمارستان اونجا یکی از پرستارا بهشون میگه یکی از آشناهاشون شوهره رئیس بانکه زنه مدیر مدرسه خونه و زندگی و همه چی دارن فقط بچه دار نمیشن 

همونجا زنگ میزنه میگن بچه فقط دختره😢 اونام میگن هرچی هست ما میخوایم😭 

اومدن بردن کارای قانونی رو کردن و خواستن پولی بابت بدن ولی این خانم قبول نمیکرده 

درنهایت 300 میلیون بابت این بچه دادن😢 

2728
خلاصه این خانم این دخترو که به دنیا اورد میگه نمیخوامش و چند روز بعد ترخیصش به همسایه ما زنگ میزنه ب ...

خب؟

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
2738
خلاصه این خانم این دخترو که به دنیا اورد میگه نمیخوامش و چند روز بعد ترخیصش به همسایه ما زنگ میزنه ب ...

عکس العمل پدره چی بود پشیمون نشد؟

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲

ای جان مبارکه عزیزم ایشالا سایه شما و همسرتون همیشه بالا سرش باشه و به سلامت بدنیا بیاد و خدا دامن منتظرهارو سبز کنه🌹❤😘

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....

من دو روز ب موعد رابطه محافظت نشده داشتم.امکانش هست باردار بشم؟😲😲

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
2706