2737
2734
عنوان

خونریزی دارم😭😭😭😭

250 بازدید | 24 پست

باردارم. هفته شیشم هستم چندروز بود خیلییی کم لکه بینی داشتم شیاف پروژسترون استفاده میکردم اما الان خونریزی دارم دیگه. یعنی بچم سقط شده؟؟

چیکار کنم؟ این شیافو واژینال استفاده میکردم ولی الان مقعدی گذاشتم.چند ساعت یه بار میتونم استفاده کنم؟

مگه میشه معقدی هم گذاشت؟

عزیزم باید سونو بری 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

از اول باید مقعدی میزاشتی

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
الان نمیتونم برم بیمارستان هم بخاطر کرونای لعنتی. دکترم هم بعدازظهرا مطب هست😭😭😭😭 دوست ندارم سقط ...

دکترت تو مطبش سونو داره؟

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2738

قلب بچه تشکیل شده ؟

تنها کار ک میتونی بکنی استراحت مطلق باش 

تا عصری ب دکتر بگو کنار شیاف بهت امپول پروژسترون هم بده 

شیاف هم سیکلوژست استفاده کن 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2706