2733
2739
عنوان

جواب مادرشوهر

366 بازدید | 25 پست

سلام بچه ها من ی مشکلی دارم🤣🤣هروقت حال مادرشوهرمو میپرسم میگه هی زنده ام اقا من درجوابش چی باید بگممممممم

وامیستم عین ی بز نگاش میکنم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣خب زن مومن میدونم ک زنده ای حال واموندت چطوره

چی باید بگم درجواب🤦‍♀️🤦‍♀️راهنماییم کنید لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با خوش اخلاقی و لبخند بگو سایت همیشه بالا سرمون باشه همیشه سالم باشین 😁 

در من سواری خسته می تازد                                      در من آنچه عشق است رنگ می بازد                          در من ابر و مه می بارد  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                                           اما باز در من سواری خسته می تازد 
2738

بگو ایشالا که عمر با عزت داشته باشی مادر جون یا فلانی جون 

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....

🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂

فقط همون وامونده

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2706