2737
2734
اوممم خوبه ‌.

چند وقتع ازدواج کردی؟؟

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چند وقتع ازدواج کردی؟؟

کم تر از یکسال....چون تا چند وقت پیس با مادرشوهرم یجا بودیم زیاد اشپزی نمیکردم 

پرسپلیسی ام...اهل گلستان....کنکوری...متاهل....تنها❤
2738
ماشالله😍من ک تازع کارم هنو بلذ نیسم...نمیدونم الانم چی بپزم

خودم نپختم که دیروز خواهر شوهرم یه قابلمه کوچیک فرستاد فقط خورشت اخه باردارم اخراشم خیلی سختمه غذا پختن همش خستم😅

توام اگه اینستا داری پیج اشرف سلطانی رو فالو کن همه چی یاد میده

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
کم تر از یکسال....چون تا چند وقت پیس با مادرشوهرم یجا بودیم زیاد اشپزی نمیکردم 

من ۶ ماهه ازدواج کردم باردارم هستم ازغذا پختن متنفرم...قیمه قورمه پلومرغ الویه خورش بامیه کتلت شیربرنج ماکارانی کوکوسبزی کوکو سیب زمینی جزبرنامه شامم ناهاراهم الان یا باقیمانده شام دیشبو میخوریم یااب دوغ خیار و نون ماست همبرگر سوسیسو‌...

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
خودم نپختم که دیروز خواهر شوهرم یه قابلمه کوچیک فرستاد فقط خورشت اخه باردارم اخراشم خیلی سختمه غذا پ ...

اها خهخ..نه ندارم😣

والا بخدا خودمم نمیدونم 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
من ۶ ماهه ازدواج کردم باردارم هستم ازغذا پختن متنفرم...قیمه قورمه پلومرغ الویه خورش بامیه کتلت شیربر ...

خیلیم عالی عزیزم