2737
2734
عنوان

خانمای سحر خیز یه دقیقه بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و فکر میکنم استاد شدن توی رشته های دیگه بیخوده و فقط استادی تو رشته های علمی استادیه

باز هم گلم باید سبک و سنگین کنی تا متوجه شی تحقیق کن درباره هر دو رشته جوری نباشه که در آینده پشیمون شدی بگی کاش این رشته رو انتخاب میکردم

انشاالله هر رشته ای که انتخاب میکنی به دردت بخوره و موفق باشی گلم😘😍👌

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما   
بستگی داره به علاقه و تلاش خودن واقعا. شوهر من رشته‌ش روانشناسی بود و عاشقش بود. ترم دو که بود تونست ...

خب مشکل من اینه که به این دو تا رشته به یک اندزه علاقه دارم و موندم کدومو انتخاب بکنم ؟

2728
عجب مادرشوهر باسوادی 😍😂

اره تازه میخاد واس فوق لیسانس بخونه 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
خب مشکل من اینه که به این دو تا رشته به یک اندزه علاقه دارم و موندم کدومو انتخاب بکنم ؟

علاقه داری کاملا درست

اما مثلا به شغلی که با این رشته ها میتونی داشته باشی دقت کن 

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما   
روانشناسی هیچی نداره چند نفر اطرافیان خوندن نشد شغل پیدا کنم چون حتما باید دکترا بگیری و درنهایت آین ...

انقدر دوست دارم

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏
2738

چارت واحدای هردو رو ببین که دستت بیاد حدودی درساشون چطوره، و ببین بیشتر ترجیح میدی دروس عملی داشته باشی یا تئوری

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟