2733
2739
تست داده دوباره ؟؟؟ ما الان ۲۱ روزه تو خونه ایم هفته پیش شوهرم رفت تست داد هنوز مثبته ۱۷ روز  ک ...

خودم شنیدم تو تلویزیون گفت از زمانی که علائم کاملا قطع میشه یعنی همه سرفه و اینا قطع شد 20 روز بعد میتونن از قرنطینه در بیان و ناقل نیستن ولی ممکن است تا سه ماه مثبت باشه

لطفا واسه تحقق رویاهام یه صلوات بفرستید❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم شنیدم تو تلویزیون گفت از زمانی که علائم کاملا قطع میشه یعنی همه سرفه و اینا قطع شد 20 روز بعد م ...

پس چطور کارمندا دو هفته ففط بهشون مرخصی میدن از شروع بیماری

2728
خودم شنیدم تو تلویزیون گفت از زمانی که علائم کاملا قطع میشه یعنی همه سرفه و اینا قطع شد 20 روز بعد م ...

به خدا سه هفته اس خونه ایم دیونه شدیم کار دیگه ای نداریم یا دعوا میکنیم 😠یا همو نگاه میکنیم 🙄😂😂 میترسیمم بریم به خانواده هامون سر بزنیم تا وقتی دوباره تست ندیم و منفی نشه همین وضعمونه ... 😑 

به خدا سه هفته اس خونه ایم دیونه شدیم کار دیگه ای نداریم یا دعوا میکنیم 😠یا همو نگاه میکنیم 🙄😂😂 ...

نه نه اصلا الان زوده ده روز دیگه صبر کنید

لطفا واسه تحقق رویاهام یه صلوات بفرستید❤❤❤
2740