2737
2739

شبونه رسوندیم بیمارستان، بهش سیتریزین داد، گفت حساسیته اینو بخوره خوب میشه، حالا ورمش بیشتر شده و لبش ترک خورده خونریزی داره، 

دو سال و نیمه شه، نه آب میخوره نه غذا ، دیشب با گریه و زجه دارو بهش دادم، 

شما تجربه همچین چیزی داشتین؟؟؟ چیکار کردین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای عزیزم ببرش یه پزشک اطفال دیگه انشاالله که چیزی نیست 🙏

فعلا با همسر بیدار نشستیم که پسرم بیدار شه سریع ببریمش جای دیگه، دیشب هم مثلا پیش فوق تخصص بردیم، اما انگار تشخیص نداده

ببر یه دکتر خوب جراح داخلی اون احتمالا اشتباه تشخیص داده غذای خاصی بهش دادی؟ مثلا بادمجون؟ 

آماده ایم که بیدار شد ببریمش، غذای همیشگیش بود، حساسیت زا ندادم

فعلا با همسر بیدار نشستیم که پسرم بیدار شه سریع ببریمش جای دیگه، دیشب هم مثلا پیش فوق تخصص بردیم، ام ...

دکترا هم آبکی شدن

وقتی یه دکتر خوب پیدا کردی همو بچسب فقط پیش اون برید

ایشالا که هیچ وقت به دکتر نیاز پیدا نکنین

ما خونوادگی واسه هر مریضی پیش یه دکتر داخلی میریم که فوق تخصصه، واسه هر چی، اون 99 درصد مواقع تشخیصش درسته، بعد ارجاع میده به دکتر مربوطه

2738
شاید گرمی چیزی خوردی.یا به یه چی شدید حساسیت داره

نمیدونم میوه هایی که خورد همه برای فصل بود و خنکی، مثل هندونه و گیلاس و زرد آلو، همیشه میخورد، همیشه میخورد دیشب از ساعت ۹ اینجوری شد، نمیتونه دهنش رو باز کنه خشک شده خونریزی میکنه

بله عزیزم من تجربه شو داشتم...چیزه خاصی نیس زیاد نگران نشو یه حساسیت فصلی سادس و بیشتر تو بهار و تابستون اتفاق میافته....حتما پیشه یه متخصص ببر‌ تا دارو های لازم رو بده.

منم یه شب خوابیدم نصف شب با احساس ورم روی لبم بیدار شدم و کلی هم ترسیده بودم رفتم بیمارستان و بهم قرص و سِرُم داد و بعد از این که سرم رو زدن کلی حالم بهتر شد و بعد از حدودا دو سه ساعت کامل ورمش خوابید

🍩🍔☕📝پسرخاله:آزمایش الهی رو باید یه بار ناشتا داد یه بارم بعد غذا...آقای مجری:این چه حرفیه؟مسئله به این مهمی رو مسخره میکنی؟؟؟؟....پسر خاله:جدی میگم میزان اعتقاد یه آدم گرسنه با یه آدم سیر خییییلی فرق داره!!!!....❤قبلنا اینجوری نبود که کافی بود یه بزرگتر موقع وضو گرفتن میگفت غصه نخور همه چی درست میشه توکلت به خده.اونموقع مشکلات خودشون از این که درست نشن خجالت میکشیدن!!!!....❤با سگی که پشت سرم واق واق میکنه نمیجنگم با شیری هم که جلو روم نعره میکشه هم نمیجنگم.کلا آدم جنگجویی نیستم خوابم میاد😂😂😂😂...بی زحمت اگه میشه تو تاپیکای خنده دار و عکس دار تگم کنید😜😂با تچکر🙏

والا شوهرم یه شب تن ماهی خورد صبح که پا شد نصف صورتش و لبش مثل بادکنک شده بود 

بعد ۳ روز با مصرف دارو بهتر شد

جالبه ما در طول هفته ۳ بار تن ماهی میخوریم اما فقط همون یه بار حساسیت داد

دکترا هم آبکی شدن وقتی یه دکتر خوب پیدا کردی همو بچسب فقط پیش اون برید ایشالا که هیچ وقت به دکتر ن ...

ما هم فقط پیش یه دکتر میریم که قبولش داربم، ولی فقط عصر ها میاد مطب

بله عزیزم من تجربه شو داشتم...چیزه خاصی نیس زیاد نگران نشو یه حساسیت فصلی سادس و بیشتر تو بهار ...

الان منتظرم بیدار شه ببرمش، خدا کنه همین باشه و برطرف شه، من بیشتر نگرانیم برای غذا نخوردنشه و آب 

دیشب میگفت گشنمه اما نتونست غذا بخوره

والا شوهرم یه شب تن ماهی خورد صبح که پا شد نصف صورتش و لبش مثل بادکنک شده بود  بعد ۳ روز با مص ...

لب بالای پسرمم مثل بادکنک ورم کرده، چون کوچیکه خیلی میترسه، آب و غذا نمیخوره

الان منتظرم بیدار شه ببرمش، خدا کنه همین باشه و برطرف شه، من بیشتر نگرانیم برای غذا نخوردنشه و آب&nb ...

اخه خب سخته با اون ورم بتونه چیزی بخوره....و این که بچه‌س شاید ترسیده لبشو اونطوری دیده و بخاطره همین چیزی نمیخوره

🍩🍔☕📝پسرخاله:آزمایش الهی رو باید یه بار ناشتا داد یه بارم بعد غذا...آقای مجری:این چه حرفیه؟مسئله به این مهمی رو مسخره میکنی؟؟؟؟....پسر خاله:جدی میگم میزان اعتقاد یه آدم گرسنه با یه آدم سیر خییییلی فرق داره!!!!....❤قبلنا اینجوری نبود که کافی بود یه بزرگتر موقع وضو گرفتن میگفت غصه نخور همه چی درست میشه توکلت به خده.اونموقع مشکلات خودشون از این که درست نشن خجالت میکشیدن!!!!....❤با سگی که پشت سرم واق واق میکنه نمیجنگم با شیری هم که جلو روم نعره میکشه هم نمیجنگم.کلا آدم جنگجویی نیستم خوابم میاد😂😂😂😂...بی زحمت اگه میشه تو تاپیکای خنده دار و عکس دار تگم کنید😜😂با تچکر🙏
2706