2733
2739
عنوان

جوجه

460 بازدید | 47 پست

سلام ‌.یه چندتا جوجه رنگی محلی داریم کوچیکن .اومدم بگیرم ک بزارم قفسشون بخوابن یکیش رفت زیر پام پاش درد گرفته از دیشب پاشو اصلا روی زمین نمیزاره میدونم تاپیک مسخره ایه اما خیییییلی ناراحتم بخاطر من داره درد میکشه .بنظرتون شکسته ؟کسی میدونه میتونم چیکارش کنم یکمم دیشب تا الان بستم پاشو چربش کردم ولی اصلا بهتر نشده 😔😔😔

والا مسخره نیس من میفهمم

خیلی بدی اون قهر کرده😒

چطور دلت اومد پا بزاری رو پای کوچولوش

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

منم یه بار یه لحظه حول شدم جوجم افتاد بدجوری درد گرفت چند روز بعدشم خروس و بقیه جوجه ها از روش رفته بودن و اذیتش میکردن که مرد 

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......
2706