2737
2739
عنوان

وای 😐😐😐😐

140 بازدید | 10 پست

اگه کسی بهتون بگه حتی شده باید باپسرای داغون که میانم ازدواج کنی وازدواج بامرد پیر وسن بالا سخته ومشکلش زیاده جوابشو چی بدیم انقدر ناراحتم باخودم میگم من ادم سن بالا رو چطور تحمل کنم اخه وبهت بگن خواستگارای داغونو باید قبول میکردی وسنت بالا رفته ومرد بچه دار پیر میاد ازین ببعد سنمم ماه دیگه میرم ۳۰

خدایا داده ونداده ات راشکر

۳۰سال که زیاد نیست میگم زندگی من به شما هیچ ربطی نداره 

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وا این چه حرفیه عزیزم... ما یکی از فامیل هامون دوبار عقد کرد و جدا شد، بعد دوسال با یک آقا پسر مجرد خانواده دار آشنا شد که خیلی بهش علاقه مند هم شد، اصلا هم با این موضوع مشکلی نداشت، ازدواج هم کردن😘دختر قیافه اش معمولی رو به خوب  البته بی بی فیس بود. 

2738
من انقدر موردام بده اصلا نمیخوام فکر کنم بهشون 

کار خوبی میکنی، آدم باید با چشم باز ازدواج کنه و گرنه از چاله به چاه میفته... به خودت برس، تو اجتماع باش، ورزش کن و خنده رو باش از خدا بخواه، مطمئن باش ی نفر خوب سرراهت قرارمیگیره😍

من انقدر موردام بده اصلا نمیخوام فکر کنم بهشون 

اسی خوب کاری میکنی ازدواج کردن شرط نیست خوشبخت شدن مهمه 

بگو درباره اینده من تصمیم نگیرید خودم میخوام تصمیم بگیرم 

وتا کیس مناسب برات پیدا نشد ازدواج نکن 

مجرد بمونی بهتر از اینه که بری به یه ادم بیخود بعدشم طلاق

خدایا پول بده پول ،بعدشم معرفت خرج کردنشو هم بده🤩
کار خوبی میکنی، آدم باید با چشم باز ازدواج کنه و گرنه از چاله به چاه میفته... به خودت برس، تو اجتماع ...

باور کن اخرین مورد اومد پسره گفت حق تنها بیرون رفتن نداری وسرکار تعطیل میکنی وباید بامادرش زندگی میکردم تحصیلاتشم پنجم ابتدایی !کارشم ازاد بود خیلیم خواهر ومادرش بدزبون بودن بااینکه پسره همسنم بود ولی افکار قدیمی داشت ظاهرشم حتی بد بود 

خدایا داده ونداده ات راشکر