2737
2739
خواهرت چ علامتی داره؟

سرفه ابریزش بینی تب اسهال چشم درد سر درد بدن درد اما از هر کدوم به صورت خفیف داره اما من هیچیم نیست علایم از سرفه شروع شد دیروز  امروز سرفش کم شده اما انتی بیوتیک خورد اسهال گرفت بعدش تب کرد که با استامینوفن خوب شد الان ۳۷ درجه هست الان بینیش کیپ بود و ابریزش داشت خوابید اما اشتهاش خیلی زیادهههه کلی غذا خورد هنوز گشنش بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم نمیگیری ان شاالله نترس.توکل بخدا کن

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2731
سرفه ابریزش بینی تب اسهال چشم درد سر درد بدن درد اما از هر کدوم به صورت خفیف داره اما من هیچیم نیست ...

دقیقا علائم مادرم و همسرم ب اضافه تشنگی 

من تست ندادم اما من مدام باهاشونم. علائمم ندارم

دوست عزیزم واسه تشکیل قلب نی نی م دعا کن⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦
2738
اووو الان خوبن؟؟؟ ابریزش بینی هم داشتن یعنی؟؟؟؟

اره. همسرم علائماشون یک روزه کمتر شد

اما مادرم بیشتر طول کشید ابریزش بینی شدیییید

گرسنگی و تشنگی شدیییید

اره. همسرم علائماشون یک روزه کمتر شد اما مادرم بیشتر طول کشید ابریزش بینی شدیییید گرسنگی و تشنگی ش ...

خواهر منم ظهر زیاد شد شب کم شد یعنی منم منتظر علامت باشم به نظر شما؟ اخع دهنیش تاحالا غذا خوردم 

خواهر منم ظهر زیاد شد شب کم شد یعنی منم منتظر علامت باشم به نظر شما؟ اخع دهنیش تاحالا غذا خوردم  ...

نمیدونم . منکه از شوهرم نگرفتم البته فعلا

چند روز میگذره؟ الان علایمی دارن؟

مادرم که ده روز میگذره بهترشده خداروشکر اما تک و توک سرفه داره و تستش همچنان مثبته

همسرمم یه دوسه روزی هست بهتر شده بدن درد و کوفتگیش یکم باقی مونده تست دوم نداده هنوز

وا گرسنگی تشنگی جدیده؟

بعدش هر کی یه بار تست داد یه بار دیگه هم باید تست بده؟ همون تسته که از گلو میگیرن؟

استارتر جان خواهرت تست داده یا از روی علائمش میگی کروناس؟

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2706