2737
2734
عنوان

رفتم دندانپزشکی

| مشاهده متن کامل بحث + 1051 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای من مجبور شدم روکش دندونم کنده شده بود برم بچسبونه باردارم هستم . چقد ترسیدم. البته اخر وقت بود ف ...

به تعداد که نیست

دندون پزشک ارتباط خیلی نزدیک با کلی آدم در روز داره

خودش بیشتر از بقیه احتمال ناقل بودنش هست

ریشه دندونم عفونت کرده بود اگ نمیرفتم ک عفونت زیاد میشد باید میکشیدمش الآنم پول ایمپلنت ندارم والا

ب نظرم با خودت الکل ببر بگو جلو چشم خودم ضدعفونی کن ولی بازم خطرناکه خیلی خیلی 

من فقط ی بار رفتم دکترم همش زنگ میزنه میگه قرص آزیترومایسین بخور و مایعات زیاد فعلا هم ب بچت شیر نده ماسک بزن الان اوضاع خیلی خرابه 

2728
انشاالله چیزی نشده باشه ولی میگن چون وسیله هاشون همش تو دهن اینو اونه خطر ناکه ربطی ب خلوتی نداره&nb ...

وااااای. البته من فقط یه چسب زد به روکشمو چسبوند در حد پنج دقه . من کلا قرنطینم واسه همین زورم میاد که با یه دندونپزشکی پنج دقه ای خدانکرده کاری بشه

2738
به تعداد که نیست دندون پزشک ارتباط خیلی نزدیک با کلی آدم در روز داره خودش بیشتر از بقیه احتمال ناق ...

وااااای. خودش که بنده خدا سه تا ماسک رو هم داشت یه شیلد شیشه ای هم روش دیگه سپردم به خدا. اگه نمیرفتم پایه دندونمم کنده میشه کل هزینه هام میزفت 

به تعداد که نیست دندون پزشک ارتباط خیلی نزدیک با کلی آدم در روز داره خودش بیشتر از بقیه احتمال ناق ...

ي چيز چندش تر اين بود دختره كه كارميكرد خيلى راحت رفت از آبسردكن  آب خورد(قبلش ي مرد از بيرون اومد رفت همه ليوانا  رو بلند كرد يكي رو جدا كرد و بقيه رو گذاشت سرجاشون و...😢

چون ميگذرد غمى نيست🤷🏻‍♀️
2706