2733
2734

خدا هیچ مادریو با بچش امتحان نکنه 

خدایا من تحمل یه داغ تازه رو ندارم دستامو بگیر

عدد ان تی دخترم ۲.۵ بود 😭

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الهی که هیچ مشکلی نداشته باشی ❤️

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻

متوسل به ایمه بشو و توکل بخدا.کن.ان شاالله حاجتروا میشی.

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
باید چند باشه عزیزم؟

از ۲.۵ نباید بالاتر باشه

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏
2738
گلم صلوات فرستادم  الانم سر نماز دعات میکنم❤خدا کنارته نترس❤

خیلی ممنونم دعام‌ کن یادت نره😔😭

اگه چیزی گفتی که ناشکری شده استغفار کن مرتب و با عجز و ناله از خدا طلب کمک کن.اصلا شایدم اشتباه گفته سونو.خودتو نباز

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
اکثرا اینا که ان تی زیاده  99درصد هیچ مشکلی ندارن.حالا بری آمینو بدی میفهمی که هیچ مشکلی نداره ...

خیلی ممنون از دلگرمیت

ولی بازم یه ترس تو دلم هست...😭

کاش مشکل قلبی و چیز دیگه ای نداشته باشه

2706