2737
2734
برگردوندن مال کسیه که رفته حالا چه قهر چه کار واجب بعد اگه مثلا خدایی نکرده مادرش سکته کرده باشه که ...

دوست عزیز من دارم میگم شاید قهر کرده رفته شما از کجا میدونی سکته کرده خدایی نکرده مادرش؟؟؟ یا من از کجا میدونم میگم اگر قهر کرده مادرش باید بهش بگه بره سر خونه زندگیش بالاخره دیگه مجرد نیس که زن و بچه داره و در برابرشون مسعوله نباید تنها ولشون کنه بره شما خودتون اگه همسرتون بزاره بره خونه مادرش و شمارو تنها بزاره یعنی قهر کرده باشه ناراحت نمیشین؟؟؟ من باشم خیلی ناراحت میشم 

همرو به یک چوب نزن من اگه برای مامانم خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد دلم پیششه حتی اگه حواس داشته باشه و ...

واااا چرا شما اینجوری متوجه شدین من میگم اون آقا شاید قهر کرده رفته نه اینکه مادرش مریض باشه شما اول درست بخون بعد راجب درک من نظر بده من دارم قهر اون اقا رو میگم نه اینکه خدایی نکرده واسه مادرشون اتفاقی افتاده باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همرو به یک چوب نزن من اگه برای مامانم خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد دلم پیششه حتی اگه حواس داشته باشه و ...

ازین به بعدم درست بخونین که طرف چی گفته بعد گارد بگیرین براش خانوم دلسوز و مهربان منم مادرم براش اتفاقی بیوفته ولش نمیکنم هرگز یا اگه مادر شوهرم براش اتفاقی بیوفته جدا از شوهرم منم بهش کمک میکنم بخاطر خدا نه چیزه دیگه من منظورم قهر کردن اون اقا بود و تنها گذاشتن خانومش اون خانوم میتونه ازون آقا شکایت کنه پس کار اشتباهی کرده اگر قهر کرده

دوست عزیز من دارم میگم شاید قهر کرده رفته شما از کجا میدونی سکته کرده خدایی نکرده مادرش؟؟؟ یا من از ...

خب منم گفتم اگه . 

و اگر قهر باشه دیگه اسمشم نمیارم هر کی یک معیاری داره من از مرد لوس و خاله زنک که میره اسرار خانواده رو فاش می کنه پیش دیگران ولو به بروز قهر زن و شوهری بدددم میاد من اگه قهر کنم جایی نمیرم و اگه جایی دعوت باشیم یا چیزی سعی می کنم بقیه نفهمن قهریم چون خودم دهن لق نیستم نباید همسرمم اینجوری باشه( ولی خب استارتر هرکی معیاری داره بر نخوره بهت خدایی نکرده اگه قهرین دعواتون بیشتر شه )

2728
ازین به بعدم درست بخونین که طرف چی گفته بعد گارد بگیرین براش خانوم دلسوز و مهربان 

نه شما درست نخوندین اون تیکه این بوده یکم درک کنن همو منظورم زن و شوهراست 😒با شما نبودم گاردم نگرفتم

واااا چرا شما اینجوری متوجه شدین من میگم اون آقا شاید قهر کرده رفته نه اینکه مادرش مریض باشه شما اول ...

منم چیزی نگفتم ناراحت نشو ،ولی به خدا دیدم طرف داره از دلهوره مریضی پدرش  تو بیمارستان میمیره خانومش همش بهش تیکه میزنه که اره همش پیش باباتی ،بدبخت رنگ به رخسارش نیست که الان چه خبری بهش میدن اونم چی تک پسر کسیو هم نداره ببین چقدر فشار روشهه 

منم چیزی نگفتم ناراحت نشو ،ولی به خدا دیدم طرف داره از دلهوره مریضی پدرش  تو بیمارستان میمیره خ ...

بالاخره همه ما وظیفه داریم به پدر و مادرمون برسیم چون خیلی واسمون زحمت کشیدن منم منظورم فقط قهر اون اقا بود نه اینکه بخوام بگم نباید بره به مادرش برسه چون من خودمم مادر دارم و درک میکنم

بچه ها حرفمون شد .یه بحث ساده . قهر کرده رفته خونه مادرش. منو ازتلفن و واتساپ و تلکرام بلاک کرده. منم یک ماه صبر کردم نیومد . میگم پاشم برم یکی رو هم با خودم ببرم تا جون داره کتکش بزنم بیارمش خونه

2740
بالاخره همه ما وظیفه داریم به پدر و مادرمون برسیم چون خیلی واسمون زحمت کشیدن منم منظورم فقط قهر اون ...

اللهی عزیزم اصلا موضوعامون جدا بوده منم قصد بی احترامی نداشتم واقعا اشتباه فهمیدی ولی چون اون جریانو دیدم اصلا نمیتونم ببینم کسی درک نکنه شوهرشو یا خانومشو تو این جور مسایل خوبه که شما درک میکنی 

بهش بگو خبر داری سکه شده ده میلیون یا نه 😅

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
اللهی عزیزم اصلا موضوعامون جدا بوده منم قصد بی احترامی نداشتم واقعا اشتباه فهمیدی ولی چون اون جریانو ...

عزیزم خودشون اومدن ببینین نوشتن که همسرشون قهر کرده و حتی از همه جا بلاکشون کرده اونوقت اون مادر نباید بگه پسرم پاشو برو خونت یه مادر اگه بخواد میتونه بچشو راضی کنه پسرا بیشتر به حرف مادرشونن

بچه ها حرفمون شد .یه بحث ساده . قهر کرده رفته خونه مادرش. منو ازتلفن و واتساپ و تلکرام بلاک کرده. من ...

بازم می گم هر جور خودت میدونی ما نمیدونیم شوهرت چجوریه و.. ولی به نظرم یک دعوای ساده رو پیچیده نکنین