2737
2739

حریره بادام عالیه 👌

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حریره بادام چیه چجوری درست میشه؟

یه قاشق ارد برنجو با نصف لیوان اب سرد حل کن.

نصف لیوان اب بزار بجوشه.وقتی جوش اومد اون اردو ابو که قاطی کردی بریز.سه تا دونه خرما پوست بکن بریز داخلش.نصف قاشقم بادوم پوست کنده پودر شده بریز.بزار جا بیوفته.اخر سر وقتی خنک شد یه پیمانه شیرخشک بریز بده به نی نی

برای شیره ی بادام :

روز اول

دو بادام رو به مدت دو الی سه ساعت میخیسونیم با آب جوش

بعد پوست قهوه ای رو میکنیم

با رنده ی ریز بادام ها رو رنده میکنیم

بعد توی پارچه های سفید مل مل ( کمی تار و پودشون با فاصله ست که شیره ازش بیرون میاد)  اون رنده شده هارو میریزیم

مث بقچه جمعش میکنیم میذاریم تو فنجونی که توش یکم آب ریختیم. 

من با سر گوشتکوب فشار میدم به پارچه که شیره در بیاد. و یکم با دست پارچه رو میچلونــم.

شیره با یکم آب قاطی شده رو میدیم نی نی بخــــوره😍

برای روز های بعدی تعداد بادوم هارو کم کم بیشتر میکنیم 😋

آسمانِ ابری  
یه قاشق ارد برنجو با نصف لیوان اب سرد حل کن. نصف لیوان اب بزار بجوشه.وقتی جوش اومد اون اردو ابو که ...

چه جالب شما با یه دستور دیگه درست میکنید.

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲
2738
شما چطور درست میکنین؟ من واسه پسرم اینطوری درست میکردم.چون زیر یکسال شیرگاو ممنوعه. شکرم دوس نداشت ...

منم با شیر گاو و بدون شکر

البته من آرد برنج رو با آب حل میکنم آخر سر شیر اضافه میکنم که زیاد سنگین نباشه. بعدا که عادت کنه آرد برنج رو با شیر میپرم بدون آب

آسمانِ ابری  
حریره بادام چیه چجوری درست میشه؟

بادوم درختی رو خیس می‌دادم بعد پوستش ازش جدا می‌شد رنده می‌کردم یه چند ساعت میذاشتم لعاب بده. بعد اون لعاب رو صافی می‌زدم با شیر بدون لاکتوز و کمی شکر حرارت می‌دادم. خنک که میشد آماده بود.🍼

شما چطور درست میکنین؟ من واسه پسرم اینطوری درست میکردم.چون زیر یکسال شیرگاو ممنوعه. شکرم دوس نداشت ...

عالی. خرما سرشار از آهن و ویتامین. منم ایکاش همین کارو میکردم. با این حال شیر بدون لاکتوز میگرفتم

2706