2737
2739
عنوان

نی نی میخوام راهنماییم کنید😞

142 بازدید | 18 پست

سلام من پارسال سقد داشتم بعدش تا پنجماه اقدام نکردم بعد اون اقدامم همه ازمایشات خودم و همسرم سونوگرافیم سالمه ولی الان نزدیک شش ماهه جواب نمیگیرم پریودام دقیقا ب وقتش میشه چیکار کنم زود باردار شم خیلییی دلم نی نی میخواد خودم ۱۸سالمه همسرم۲۴🙈🙈

سقط 

سنتونم کمه 

ایشالا مادر خوبی بشید

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی وقت دارین دختر

یه چیزی بگم ۲ ماه اقدام کردم نشد ماه سوم گفتم ولش کن هروقت خدا خواست کلا بیخیالش شدم رفتم باشگاه دوچرخه میزدم رحمم سفت میشد گفتم یعنی ممکنه بی بی هاله انداخت هروقت استرس نداشتی و بفکرش نبودی میشه 

اشتباه تایپی شده اره زود ازدواج کردم 🙈تازه عروسی کرده بودم قلبش تشکیل نشد خودش سقط شد الان ولی اقدا ...

خیلی عجله نکن عزیزم هنوز وقت داری جوونیتو بکن درستو ادامه بده وقتی منتظرش نباشی خودش میاد

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌
2738
خیلی وقت دارین دختر یه چیزی بگم ۲ ماه اقدام کردم نشد ماه سوم گفتم ولش کن هروقت خدا خواست کلا بیخیال ...

منم مشکل اینه ک هر ماه نزدیک پری انقد ذوق بیبی چک زدن دارم ک قسمت نمیشه همون ساعت همون روز پری میشم نمیتونم به بیخیالی بزنم😂

اطرافیانم همشون میگن فعلا عشق و حال کن وقت هس نمیدونم چرا انقد دلمون نی نی میخواد

زودگذره ازالان ب فکرش نباش ب سختیای بزرگ کردنش هم فکر کن فعلا اززندگیت لذت ببر ازالان یه بچه ننداز تو دست وپا ک بعدا خسته بشی 

خیلی عجله نکن عزیزم هنوز وقت داری جوونیتو بکن درستو ادامه بده وقتی منتظرش نباشی خودش میاد

بهم نی نی سایتو پیشنهاد دادن واقعا خیلی حس خوبیه ادم از هر چی استرس بدوره اروم میشم میخونم اینارو😍

😍قوربونت عزیزم واای چ‌خوب😍متاهلین شما؟

نشی نامزد هنوز

من میگم برا ازدواج زوده شما بچه میخوای🤣😅

نشی نامزد هنوز من میگم برا ازدواج زوده شما بچه میخوای🤣😅

ما ترکا کلا هم زود عروس میشیم هم زود مامان گرچه شوهرم فارسه ولی اونم بدتر از من عشق بچه داره  ولی با خودم عهد کردم اینماهم جواب نگرفتم فعلا اقدام نکنم😂خسته شدم از نا امیدی دکترم میرم میگن زوده حداقل یسال بگزره بعد دارویی امپولی چیزی بنویسم مشکلیم ندارید عجله نکن

اطرافیانم همشون میگن فعلا عشق و حال کن وقت هس نمیدونم چرا انقد دلمون نی نی میخواد

کاشکی منم قبل بارداری تونینی سایت عضومیشدم. زود بجه دارشدم پشیمونم حدقل دوسال برین گردش بعد بچه. چخبره بابا

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
2706