2733
2734

؟؟

در سال 1400 من آرایشگر شدم آرایشگری میکنم. رانندگی یاد گرفتم . مدرک لیسانسمو گرفتم. شاییید سرکار رفتم. کلاس حفظ قرآن هم رفتم .

بله ظاهرا میگفتن هست

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ولی خودمونرو گول نزنیم صحیح نیست 

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

خیر 

اینکه بعضی ها میگن مرجع من گفته وضو جبیره داره خودش رو گول میزنه 

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

من دوستم ناخنش کاشته نماز هم میخونه بعضی شبا حتی نماز شب هم میخونه میگه خدا باید قبول کنه من کاری به کسی ندارم منم خیلی دلم میخاد ناخن کاشت بزارم ولی نمیدونم چرا عذاب وجدان میگیرم😆

عشق مثل یک شیشه انگور کنار افتادست که اگر کهنه شود مست ترت خواهد کرد...
2738

نه عزیزم هیچ‌کدوم از مراجع تقلید کاشت‌ ناخن رو جایز نمی‌دونن. من یه مدت قصد داشتم‌ ناخن بذارم به خاطر همین کل مراجع تقلید رو گشتم و تحقیق کردم همه نوشته بودن وضو و غسل ندارید به خاطر همین صرف نظر کردم از کاشت...

فقط درصورتی جایز هست که فردا ناخن نداشته باشه و اذیت بشه و درد داشته باشه، اونموقع اجازه داده میشه، یعنی کاشتش حالت درمانی داشته باشه، نه برای زیبایی