2733
2734
لابد مریض عزیزم کاهو ندادی بهش یا سبزیجات دیگه من داشتم دادم  فرداش مرد

احتمالا مریض بوده اون خودش.من داشتم فقط سبزی جات دادم چند سالم زنده مونده و هفتگی بچه میزایید خخخ

وعده های تو اشک شد.....از چشم ترم ریخت🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ديروز خريده تو عكس حالش خوبه يه ساعت پيش ديديم دراز كشيده نميتونه پاشه

دست بهش نزنه شاید مریضه.بزارش تو حیاط گوشه ای بیرون از قفس بینم حرکت میکنه یا نه 

وعده های تو اشک شد.....از چشم ترم ریخت🥀
2731
ديروز خريده تو عكس حالش خوبه يه ساعت پيش ديديم دراز كشيده نميتونه پاشه

شاید بد بلندش کردین ؟

چون اگه خرگوش و خوب نگیرید پاش اسیب میبینه مثلا وقتی داره میپره از پشت بگیرینش

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
احتمالا مریض بوده اون خودش.من داشتم فقط سبزی جات دادم چند سالم زنده مونده و هفتگی بچه میزایید خخخ

نه سبزی مال همسایه بود بد فهمیدم خراب بوده تلخ بوده مال منم بزرگ شده بود چند سال داشتمش

2740

الفاتحه

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿
2706