2733
2734
خب اگه مشکل داره چرا میاد تاپیک میزنه اعصاب مایی که باهاش راحتیم رو داغون میکنه؟😁

خب تو اعصابتو خورد نکن نیا تو تاپیک من  ملت چ پرووو شدنا باکلاس لنتی😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

نی نی یار جان مشکلت با من چیه چرا انقد منو میترکونییییییییی😭۶ ساله عضو نی نی سایتم این ۱۴ همین کاربریمه 🤐🤐درسته یکم بی تلبیتم ولی درست نیست انقد بترکم😁😁
واااای هر لحظه دارم بیشتر به پرفسور بودنت شک میکنم  اخه لعنتی تو  چقد اطلاعاتت بالایه چقدد ...

از بحث باهآت .... شدم 😑 

من که رفتم ولی شما هم سعی کن یکم اطلاعاتت رو به روز کنی 😧🤗

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از بحث باهآت .... شدم 😑  من که رفتم ولی شما هم سعی کن یکم اطلاعاتت رو به دوز کنی 😧🤗

زود تر میرفتی خوشحالم میکردی پ ن خوش اومدی پ ن مچکرم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

نی نی یار جان مشکلت با من چیه چرا انقد منو میترکونییییییییی😭۶ ساله عضو نی نی سایتم این ۱۴ همین کاربریمه 🤐🤐درسته یکم بی تلبیتم ولی درست نیست انقد بترکم😁😁
توله

اوووف

2728

من با چی می میگی توووو تکیه کلام غلامرضا نیکخواه اینو خیلییی دوس دارم ولی از زنا یا دخترهایی که مثل بچه ها حرف میزنن بدم میاد یا   مثلا میگن خوشمل پسمل ، دوش ندالم،وای از این رل وای وای متنفرم رل زدم کراش هم رفته رو مخ همه

اول یه صلوات بفرست.من مطمئنم خوشبخت خوشبخت هستم چونکه هرچه دارم رو عاشقانه دوس دارم  من از خدا هستم و خدا سراسر انرژی مثبت است. یه روزی میرسه که من ۷۰ سال دارم  و تایپیک هام رو میخونم لذت میبرم چونکه اون زمان همسرم بچه هام همه خوشبخت و سالم هستیم،خدایا ب حق امام حسین و حضرت عباس قسمت میدم  سلامتی و دل خوش بده ب همه .من یه اردیبشهتی خوشبختم  تاکید میکنم‌زندگیم  سراسر انرژی مثبت  و امیده. زندگی من سراسر عشق و محبت و انرژی مثبته.من پشتم به خدا گرمه خدا هم هوای منو داره عاشقتم خدا جونم.  روزهای خوب و خوبتر در راه است. ۴ تا محبوب خدا همیشه بهشون پناه میبرم و دستم رو رد نمیکنن ۱.امام حسین علیه السلام. ۲.آقا ابلفضل.۳.امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف. ۴.امام رضا ضامن آهو. عاشقتونم که هر وقت صداتون زدم اومدید و از طرف خدا برام هدیه آوردید. من قطعا هم موفق هستم و هم خوشبخت. خدایا مواظب همسرم  و بچه هام باش.  دوست دارم معبود من. پیش ب سوی سعادت 😚😚😚😚😚😚😚😚پیش بسوی انرژی مثبت 😍پیش بسوی  عشق 😚😙😍😍
2738
یمدت جاریم بیچاره تو حرف زدنش هی ارگانیک ارگانیک میکرد و کلمات قلمبه سلمبه بکار میکرد چنان خانواده ه ...

خوشمزه طوریی   به وقت بلوبری😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂یکی از فالورام بلو بری خریده بود نمیدونست چجوری ب بقیه نشون بده نوشته بود ب وقت بلوبری

ی سری از کلمات واقعن ی جورین ولی شاید من خوشم نیاد ولی یکی دیگه ازش استفاده کنه مثله شوشو  

درمورد کلمات انگلیسیم ی سری چیزا فارسیشون ضایع میشه 

از طرفی دیگه بعضیاتون اگه سرکلاس بعضی از اساتید بشینین فک کنم اب روغن قاطی کنین

چون نصف بیشتر کلماتی ک استفاده میکنن انگلیسیه

بعدش هم ب مرور و گوش کردن زیاد طرف مقابلم شبیهش میشه و واقعن ادا نیس  

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!

دوتا دختر هم اتاقیم بودن تکیه کلامشون اف بر تو میخواستم خودمو بکشم اون لحظه همش میگفتن اف بر تو اف بر سر شون

اول یه صلوات بفرست.من مطمئنم خوشبخت خوشبخت هستم چونکه هرچه دارم رو عاشقانه دوس دارم  من از خدا هستم و خدا سراسر انرژی مثبت است. یه روزی میرسه که من ۷۰ سال دارم  و تایپیک هام رو میخونم لذت میبرم چونکه اون زمان همسرم بچه هام همه خوشبخت و سالم هستیم،خدایا ب حق امام حسین و حضرت عباس قسمت میدم  سلامتی و دل خوش بده ب همه .من یه اردیبشهتی خوشبختم  تاکید میکنم‌زندگیم  سراسر انرژی مثبت  و امیده. زندگی من سراسر عشق و محبت و انرژی مثبته.من پشتم به خدا گرمه خدا هم هوای منو داره عاشقتم خدا جونم.  روزهای خوب و خوبتر در راه است. ۴ تا محبوب خدا همیشه بهشون پناه میبرم و دستم رو رد نمیکنن ۱.امام حسین علیه السلام. ۲.آقا ابلفضل.۳.امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف. ۴.امام رضا ضامن آهو. عاشقتونم که هر وقت صداتون زدم اومدید و از طرف خدا برام هدیه آوردید. من قطعا هم موفق هستم و هم خوشبخت. خدایا مواظب همسرم  و بچه هام باش.  دوست دارم معبود من. پیش ب سوی سعادت 😚😚😚😚😚😚😚😚پیش بسوی انرژی مثبت 😍پیش بسوی  عشق 😚😙😍😍

والا شما خیلی پرویی که اینجوری چشمات رو بستی و شدیدا در برابر کلمات جدیدی که به وجود اومده مقاومت میکنی😐 منو بگو که نشستم واست اینا توضیح دادم که یه روز  اگه با یه نفر حرف زدی اینا رو بهت گفت و تو خواستی بکنی تو حلقش مثل بچه های سایت بهت نخنده....

استارتر اینم در جواب ریپلایت . نمیشد ریپلای کنم اینجا جوابتو دادم 😑

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕
وا  چه چیا    

نگو ک الان متخصصان قرن ۲۱ میریزن سرت  خوب شد این تاپیک زده شد چندشای اینستا شناسایی شدن🤢🤢🤢چ ادعای کلاسشونم میشه همینه تو خونشون نون و تو آب تیریت میکنن میخورن میان اینجا میشن لهنتی جذاب باکلاس😀😀😂😂😂😂🤣🤣

جالب اینجاس مثلا خوششون نیومده رفتن از تاپیک ولی تو افردا انلاین صف اول نشستن😀😂😂😂😂

والا شما خیلی پرویی که اینجوری چشمات رو بستی و شدیدا در برابر کلمات جدیدی که به وجود اومده مقاومت می ...

😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣خدا خیرت بده امشب کلی بهت خندیدیم 

2706