2737
2739
عنوان

اونهایی که حاجت دارید بیاید اینجا ان شالاه که همه حاجت روا بشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 4710 بازدید | 755 پست
خانما دعای منم بکنین بعد ۱۲ سال زندگی ویه دختر ۸ ساله شوهرم میگه طلاق بگیر شبا نمیاد با یه زن دیگست ...

خواهرم براتون ۵۰۰تاصلوات روفرستادم.انشالله که زندگیتون همونجوری بشه که دلتون میخواد.🤲💖🤲💖🤲💖🤲💖🤲💖🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم میخواااام اسمم زهراست..التماس دعا

سلام عزیزم خوش اومدی، لطفاً پست صفحه ۸ من  «

سلام به همه دوستان عزیز،

باتوجه به اینکه دقیقاً متوجه نمیشیم که چند نفر روزانه حدیث کساء رو میخونن،...» رو در صورت موافقت لایک کنید

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.
2728
منم میخواااام اسمم زهراست..التماس دعا

عزیزم دستورالعمل رو تو پستی که گفتم، توضیح دادم.

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.
سلام عزیزم...بله خوندم دستورو ...فقط مشخص نمیشه هر روز به نیت چه شحصی هست؟

نه عزیزم، هر چله به نیت همه اعضا هستش، .‌

2738
سلام منم میخوام بخونم از فردا تاچن روزه چجوریه؟

سلام عزیزم خوش اومدی، لطفاً پست صفحه ۸ من  «

سلام به همه دوستان عزیز،

باتوجه به اینکه دقیقاً متوجه نمیشیم که چند نفر روزانه حدیث کساء رو میخونن،...» رو در صورت موافقت لایک کنید

نه عزیزم، هر چله به نیت همه اعضا هستش، .‌

خداروشکر قسمت منم بود شرکت کنم...خیلی التماس دعا..دعا کنید مهرم بیفته به دل اونی ک میخوامش و به وصالش برسم😘😘😘اگه هم گاها یادم رفت لایک کنم یا نت نداشتم مطمین باشین میخونم هرروز

الان من فزدا بخونم و پست اون روز رو لایک کنم؟

آره عزیزم، در اصل میشه امروز، تا چند ساعت دیگه پست امروز رو میزارم و شما بعد از خوندن حدیث کساء لایک کنید

خداروشکر قسمت منم بود شرکت کنم...خیلی التماس دعا..دعا کنید مهرم بیفته به دل اونی ک میخوامش و به وصال ...

ان شالاه عزیزم هرچه صلاحته همون بشه، عاقبت به خیر بشی.

2706