2733
2739
عنوان

کیا تو سرشون مثل من پره فکرای مختلفه و وسواس فکری دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1021 بازدید | 55 پست

متم اینجوری ام...انقد فکرم درگیرو ناراحته که مثلا میگم اگه الان اینکارو کنم این اتفاق بد نمیقته و اینا خیلی ببخشید خیلی ببخشید ذهنم داره ب.گا میره

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد💖💫
فکر از دو حالت ذهنی میاد یا توی گذشته هستی و غم و اندوه و افسوس ....یا آینده و نگرانی و ترس و اضطراب ...

من هم فکر گذشته رو دارم هم حال هم آینده چیکار باید بکنم میشه راهنمایی کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متم اینجوری ام...انقد فکرم درگیرو ناراحته که مثلا میگم اگه الان اینکارو کنم این اتفاق بد نمیقته و ای ...

وای توهم مثل منییی منم اینجوریم ام مثلا میگم اگه این حرفو تکرار نکنم الا اتفاق بدی میوفته و دعوا میشه بنظرم این مشکل جدیه باید درمان بشیم

2731

منم استار همش میخواستم این تاپیکو بزنم عصب معده گرفتم آنقدر فکر میکنم تو دهنم کاش ی داروی باشه بخوری به هیچی فکر نکنی

برای خوشبختیم برای مشکلات خانوادم صلوات بفرستین مرسی عزیزان ♥️💋محتاجم به دعاتون 
من هم فکر گذشته رو دارم هم حال هم آینده چیکار باید بکنم میشه راهنمایی کنی 

شما باید تمرین کنی ک فقط توی زمان حال باشی . یکی از روشها اگاهانه تنفس کرد نه . باید روی تنفست تمرکز کنی تا افکار سمتت نیان . ذهن مثل اژدهای هزار سره یک سرشو بزنی سر دیگه ش میاد . تمرین برای در زمان حال بودن تا حالا با فکر کردن مشکلاتت حل شده ؟نه بیشتر هم شده . چون بهش انرژی دادی تقویتش کردی خلقش کردی

من یک زن،خواهر ،همسر ،مادر  نیستم . من یک آگاهی ام . یک روح اصیل ک ب زمین اومدم تا رشد کنم و تجربه کنم.آگاهی متصل ب شعور مطلق هستی،در راه رسیدن ب کمال.ب آرامش رسیدم و آرامش من ب هیچ عامل بیرونی وابسته نیست. آرامش من از درون من می‌جوشد مثل چشمه ای جوشان از لابلای سنگلاخ......
2738
من گاهی انقدر تو افکارم غرق میشم ک بچمو یادم‌میره 

مث من یه روز با خواهرم بودیم بیرو انقد تو افکارم غرق بودم یه دفعه برگشتم به خواهرم گفتم وای بچه گو خواهرم یه دفعه پخی زد زیر خنده می گه عزیزم بچه دوساله یعنی اصلا سنگین نیست که تو بغلته حسش نمی کنی اصلا باورم نمی شد بچه بغلم بود انگار اون لحظه تو این دنیا نبودم 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
منم استار همش میخواستم این تاپیکو بزنم عصب معده گرفتم آنقدر فکر میکنم تو دهنم کاش ی داروی باشه بخوری ...

دارو فکر کنم داره باید بری پیش روانپزشک خیلی بده من ذهنم شده افکار منفی دارم هم خودمو داغون میکنم هم شوهرمو 

وای توهم مثل منییی منم اینجوریم ام مثلا میگم اگه این حرفو تکرار نکنم الا اتفاق بدی میوفته و دعوا میش ...

وای دقیقاااا مثلا اگه درو دوبار ببندم همه چی درست میشه ....واقعا که دارم پیر میشم تو جوونی از دست این افکار مریضم انقد دیگه هرکاریو هی تکرار کردم هی تکرار کردم که بد حافظه شدم کلا اخه میگن یه کاریو هی انجام بدی تکرارش کنی کم حافظه میشه ادم...خیلی حاده حتما باید بریم دکتر

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد💖💫
بنظرم مشکل جدی واسمون پیش میاد در آینده 

من همین الان هم از بس توی فکر میرم آرامشم گرفته شده، خیلی بده.

همش میگم خوش به حال کسانی که بی‌خیال‌ هستن

این توی فکر رفتنهام باغث شده تبدیل به یه آدم مضطرب و پریشان‌و افسرده بشم

مث من یه روز با خواهرم بودیم بیرو انقد تو افکارم غرق بودم یه دفعه برگشتم به خواهرم گفتم وای بچه گو خ ...

اره خیلی بده من چندروز پیش خاسم برم بیرون انقد فکری بودم لباس پوشیدم کیف برداشتم شانتان مانتان ک برم توراه بودم وسط راه ک ای وای برمن بجای کفش دمپایی پوشیدم😭منومیگی اصن حالم بدشد البته دمپایی صندل بود ولی خب مسخرس دگه بامانتوشلوارو کیف دوشی دمپایی بپوشی خخخ😂

وای دقیقاااا مثلا اگه درو دوبار ببندم همه چی درست میشه ....واقعا که دارم پیر میشم تو جوونی از دست ای ...

شما هم اینطوری ؟اگه یع کاری رو انجام ندی اتفاق بد میفته یا اگه یه کاری بکنی اتفاق خوب میفته ؟

منم یکسره فکرم مشغوله .....گاهی حتی ب طرفم نگاه هم کنم نمیفهم چی میگه یا هر جور خودم دوست داشته باشم ...

وای اره دقیقا منم مثلا طرفو میبینم ازکنارش ردمیشم بعد ازش دور ک میشم میفهمم یارو کی بودوچی میگف