2726

بچه ها من خیلی فکر میکنم خیلی زیاد تو سرم همش فکره تا حدی که کسی باهام حرف میزنه نمیفهمم چی میگه چون اون لحظه دارم فکر میکنم فکر ترس از ایده و اتفاق های بد گشته حتی اتفاقای خوبی که برام افتاده واسه خودم تو ذهنم تجزیه تحلیل میکنم اینجوری میشه اون جوری میشه واقعا دارم اذیت میشم کسی مثل من هست؟؟؟ یا فقط من دیوونه ام

من

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

زنگ بزن ۱۴۸۰ مشاوره بهت میدن.منم دعا کن

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

این روزا اکثر ادما اینجوری ان..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

فکر از دو حالت ذهنی میاد یا توی گذشته هستی و غم و اندوه و افسوس ....یا آینده و نگرانی و ترس و اضطراب و...با هر فکری انرژی بفرستید هر چ بیشتر بهش فکر کنید اون جریان رو خلق میکنید و مشابه اون حسی ک بهش فکر میکردی برات اتفاق میفته . نمیدونی با ذهن شلوغ چ بلایی سر خودتون میارید

من یک زن،خواهر ،همسر ،مادر  نیستم . من یک آگاهی ام . یک روح اصیل ک ب زمین اومدم تا رشد کنم و تجربه کنم.آگاهی متصل ب شعور مطلق هستی،در راه رسیدن ب کمال.ب آرامش رسیدم و آرامش من ب هیچ عامل بیرونی وابسته نیست. آرامش من از درون من می‌جوشد مثل چشمه ای جوشان از لابلای سنگلاخ......
2706