2737
2734

من چندسال پیش شدم رتبه زیر۱۵کشوری کنکور زبان     و الان دانشجوی ۲۳ساله ارشدام بی ای شریف هستم انشالا تو یه شرکت مدیر دیجیتال مارکتینگم و زبانم خصوصی در حد یکی دوتا خصوصی  تدریس میکنم  نزدیک ۹تومن حقوقمه و مجردم هستم ولی توتمام اینسال ها خانوادم باورم نکردن و فقط روحیمو داغون کردن مامانم میگ بخون کنکور تجربی بده ولی من علاقه ای ندارم میگه الانن چی شدی من معدلم بالاست و مطمعنم ک بعد مقطع دکترا میتونم عضو هیئت علمی بشم تاالانم روپای خودم ایستادم ک به اینجا رسیدم چون نرفتم پزشکی تی برام کاب تستم تخ ریدو ازمونم ثبت نامم نکرد همرو پی دی اف خوندم از۶۵کیلوسال کنکور رسیدم به ۴۵ کیل 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

تو رویای خیلیا هستی ، توجه نکن بخشون

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

خیلی عالی هستی ما شاالله

دیگه با توجه به استعدادی که داری خانواده خیلی ازت توقع دارن 

اما شما تا امید نشو راه خودتو برو شما ماشاالله الانم به راحتی متنهایی میتونی به زندگی رو اداره کنی چرا آنقدر ناراحتی

من شیعم،حیدر آقامه  
خوشبحال خانوادت

اکه بدونی چ وصعی داشتیم مستاجر ۴تابچه تو یه اتاق من انقد تواینسالا کار کردم با پول و وام خودم براشون خونه خریدم وسیله هاشونو تغییر دادم بهترین خاستگارا اومد و راه ندادم کبتونم به خانوادم برسم تهش بهم میگه چی شدی

ما یه استاد داشتیم، متخصص جراحی لثه بود. رتبه یک بورد تخصصی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی.

بعد این روز اول کلاس، یادمه بنده خدا داشت گریه ش می‌گرفت. برامون تعریف کرد که مامان بابام من و دوست نداشتن. بابام داداش بزرگم و مامانم داداش کوچیکم و دوست داشت و این بنده خدا تک دختر، دوسش نداشتن.

می‌گفت تیزهوشان قبول شدم باورم نکردن دانشگاه تخصص بورد، همه ش تحقیرش کردن.

می‌گفت به دختر عمو داشتم، رشته ریاضی کرمان قبول شد و فقط م لیسانس گرفت، بابا مامانم اونو میزدن تو سرم که ببین چه قدر باهوشه ریااااااضی میخونه. تو چی؟ تجربی ها همه خنگن و بی استعداد و....

خلااااصه.....

تنها نیستی متاسفانه بعضی پدر مادر ها دیدشون اشتباهه

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    

منم درس خون بودم ولی نه در حد تو 

مامانم میگفت چ بدرد میخوره .درس چیه .خاستگار بیاد کارنامه میخاد چیکار 😑😑😑😑

خدارو هزار بار شکر الحمددلله خدا یه بچه دیگه بعد من داد بهش خنگ هیچی از درس حالیش نمیشه جوری ک از امسال دیگه نمیخاد بزارش مدرسه میگه نمی کشه🤣🤣🤣ساله اخره البته

حالا قدر منو میدونه ک برام مهم نیس,میگم حقته از بس ک دل منو شکوندی.همه مامانا میومدن بهش میگفتن خوشبحالت ک همچین بچه داری من بدون هیچ کمکی شاگرد اول بودم همیشه دانشگاه دولتی قبول شدم حتی یه تست هم من نزده بودم قبل کنکور

99/9/9 نمیدونم چیه دیدم همه گذاشتن منم گذاشتم 😎😎😎
2706