2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چرا🙁

دیگ شرایطش اینه دیگه.با دیپلم میتونی کنکور بدی و فرهنگیان قبول شی البته اگ سنت تا ۲۲ه.بالای ۲۲اونم مجاز نیست.لیسانسه هاش موندن و بیکارن چ انتظاری داری دیپلم بردارن عزیزم.دیگ الان تو ازمونای استخدامی حداقلش لیسانسه

دیگ شرایطش اینه دیگه.با دیپلم میتونی کنکور بدی و فرهنگیان قبول شی البته اگ سنت تا ۲۲ه.بالای ۲۲اونم م ...

من خودم کنکور ثبت نام کردم ولی گفتم شاید این ازمون استخدامی هم بشه ثبت نام کنم‌واسه اطمینان خوبه 

ولی دفترچه استخدامی پارسال رو‌خوندم نوشته بود دیپلم حداقل ۲۰ سال و‌حداکثر ۲۵ سال

پس اون چی بود؟

❤️❤️❤️❤️😍😍                                                                          
من خودم کنکور ثبت نام کردم ولی گفتم شاید این ازمون استخدامی هم بشه ثبت نام کنم‌واسه اطمینان خوب ...

موفق باشی عزیزم.نمیدونم والا تاجایی ک من اطلاع دارم دیپلم بر نمیدارن.چون پارسال شرکت کردم تا مصاحبه ام پیش رفتم با اختلاف جزئی از رقیبم ردشدم.من ک تو مصاحبه کسیو با دیپلم ندیدم.

موفق باشی عزیزم.نمیدونم والا تاجایی ک من اطلاع دارم دیپلم بر نمیدارن.چون پارسال شرکت کردم تا مصاحبه ...

ممنون عزیزم 💓 ان شاالله که امسال رو قبول شی تا مرحله اخرشم خوب پیش بری

❤️❤️❤️❤️😍😍