2733
2734
عنوان

بچه ها میاین چله ترک گناه بزاریم و یه گناه رو ترک کنیم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 62 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها اگه موافق باشین با سه تا گناه شروع کنیم اگه نتونستین یکی . اولیش اینکه نمازامون رو بخونیم و سروقتم باشه . من خودم تو سروقت نبودنش واقعا مشکل دارم . دومیش غیبت رو ترک کنیم . سومیشم به انتخاب خودمون 

با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم زخم های حسن ، منتقم حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، مرهم تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست . او می آید پس بترس از خون های زیر چکمه ات ...
2731
خب همین جا یا تو واتس آپ میتونین ؟

همین جا باشه همراهتونم با کلی انگیزه و ذوق

چندتا عادت بد دارم دوست دارم ترکم بشه

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ
بچه ها اگه موافق باشین با سه تا گناه شروع کنیم اگه نتونستین یکی . اولیش اینکه نمازامون رو بخونیم و س ...

نماز خوندن رو خیلی دوست دارم

ولی دلی باشه

قبلا چقدر دلم سر سجاده نشستن میخاست

الان خیلی ناامید شدم

نمیخام از سر وظیفه باشه

لذت نماز خوندنم رو گم کردم واقعا

واقعا سوال منم هست مثلا الان مشکل دارم هی بگم زودتر باردارمشم یا تو اینده حتما باردار مشم؟

ببین تو یه خدایی داری که هر کاری میتونه بکنه . مگه بهش شک داری . من خودم یه چیزی رو از خدا میخواستم هیچ جوره بهم نمیدادش همش بهش التماس میکرد باز نمیداد ولی بعدش دیدم از خدا هیچی کم نمیاد اگه اون چیزی رو که میخوام بهم بده . باورت میشه وقتی بزرگیشو باور کردم بهم اون چیز رو داد

با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم زخم های حسن ، منتقم حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، مرهم تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست . او می آید پس بترس از خون های زیر چکمه ات ...
نماز خوندن رو خیلی دوست دارم ولی دلی باشه قبلا چقدر دلم سر سجاده نشستن میخاست الان خیلی ناامید شد ...

خدا رو ببین که چقدر عاشقته . عشقش رو که باور کنی عاشق نمازش میشی 

پس بچه ها با امید به خدا از فردا شروغ میکنیم 

2706