2737
2734
عنوان

دختر عمو عفريته همسرم 😒

| مشاهده متن کامل بحث + 3701 بازدید | 153 پست
شوهرم خيلي خوب شده  اومده بود خونمون يهو تو جمع كه داداشاش و خانواده همسرم بودن گفت دنيا ممه ه ...

به نظر من این هرزه است 

شوخی با محرم هم حد و حدودی داره چه برسه به نامحرم 

من بودم همونجا به شوهرش میگفتم اقای فلانی شما جمعش میکنید یا من جمعش کنم اینو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ١٨نامزد كردم اين عن خانم بارداري تو عقد منو فهميد منم نادون از خانوادش جلو اين بد گفتم از اون ميت ...

از هیچی نترس باردارم شدی عقد بودی حلال بوده شرعی بودخ کار این زنیکس ک حرومه نه تو اون بابد بترسه ن تو

دنیا هم بگیرم باز همسرم تنها افتخار زندگیمه😍
به نظر من این هرزه است  شوخی با محرم هم حد و حدودی داره چه برسه به نامحرم  من بودم همونج ...

فردا هم به شوهرم ميگم هم زنگ ميزنم مادرشوهرم 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
شوهرم خيلي خوب شده  اومده بود خونمون يهو تو جمع كه داداشاش و خانواده همسرم بودن گفت دنيا ممه ه ...

خب میبینی این طوریه اصلاباهاش رفت آمد نکن وخیلی محکم وقاطع به شوهرت بگو پاشوتوخونمون بزاره من رفتم 

الهی تاکرم تودرمیان است ناامیدی حرام ❌❌❌❌❌❌❌❌

اسی امضات ارزوی من بود،بهش نرسیدم😢😢شاید باورت نشه حتی خوابشو میبینم انقد غصه خوردم این چ ساله ،ولی تو بجنگ برای ارزوت نذار مث من چن سال بعد فقط حسرت بخوری و انگیزت برای زندگی دود شه بره هوا ،مث من نباش خواهش میکنم،....ای خدا😢😢

عشق یک زینب و هفتاد و دو سر میخاهد  .........بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد.....سلام ب روح بلند حاج قاسم سلیمانی٬ دشمن خوب بداند امروز سردار ما بی واسطه پیام میفرستد و بی انکه رصد شود ب خطوط سرکشی میکند و قوی ترین رادار ها و پهپادهای شما نمیتواند روح بلند او را هدف قرار دهد. دشمن بداند امروز یک ایران قاسم سلیمانیست.  پای اولاد علی ک درمیان باشد خودم بند پوتین جگرگوشه ام را سفت میکنم.      اللهم ارزقنا شهادت

[QUOTE=144676934]من ١٨نامزد كردم اين عن خانم بارداري تو عقد منو فهميد منم نادون از خانوادش جلو اين بد گفتم از اون ميت ...[/QUOTEنمیخواد ازش بترسی مدرکی که ازت نداره هر چی گفت بزن زیرش بگو از خودش دراورده با زندگی ما دشمنی داره چشمش دنبال شوهر منه اینقدر ازش بد بگو که از چشم شوهرتم بیافته  

به شوهرت بگو اگه منم رابطه ام با پسر عموم در این حد باشه غیرتت قبول میکنه بشینی و نگاه کنی و هیچی نگی  

خب میبینی این طوریه اصلاباهاش رفت آمد نکن وخیلی محکم وقاطع به شوهرت بگو پاشوتوخونمون بزاره من رفتم&n ...

فردا جدي برخورد ميكنم حتما به مادرشوهرمم ميزنگم ميگم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
اسی امضات ارزوی من بود،بهش نرسیدم😢😢شاید باورت نشه حتی خوابشو میبینم انقد غصه خوردم این چ ساله ،ولی ...

ببين از حسوديش به شوهرم ميگفت نزا درس بخونن بچه مهمه شوهرم گفت خانمم بايد دكتر بشه يا حداقل ماما بره سركار 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[QUOTE=144676934]من ١٨نامزد كردم اين عن خانم بارداري تو عقد منو فهميد منم نادون از خانوادش جلو اين ب ...

شوهرم اصلا باش كاري نداره هي اون ميچسبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فردا جدي برخورد ميكنم حتما به مادرشوهرمم ميزنگم ميگم 

عزیزم بازداری اشتباه میکنی چراپای دیگران وبه زندگیت بازمیکنی فقط وفقط به شوهرت هشداربده.اصلاهم دیگران وربط نده به زندگیت. 

الهی تاکرم تودرمیان است ناامیدی حرام ❌❌❌❌❌❌❌❌

شوهرت تو حموم بوده اون موهای گردنش رو میزده!؟ 

احیانا شوهرتو مجبور کرده بوده مگه!!! ؟ 

عزیزم عیب از شوهر خودتم هست اول اونو درست کن. 

اون جدی رفتار کنه اون خانومه دست از کاراش میکشه

ببين از حسوديش به شوهرم ميگفت نزا درس بخونن بچه مهمه شوهرم گفت خانمم بايد دكتر بشه يا حداقل ماما بره ...

چ خوب پس حتما موفق میشی،خوشبحالت من ک باختم رویاهامو تو حداقل نباز برا موفقیتت دعا میکنم😔

عشق یک زینب و هفتاد و دو سر میخاهد  .........بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد.....سلام ب روح بلند حاج قاسم سلیمانی٬ دشمن خوب بداند امروز سردار ما بی واسطه پیام میفرستد و بی انکه رصد شود ب خطوط سرکشی میکند و قوی ترین رادار ها و پهپادهای شما نمیتواند روح بلند او را هدف قرار دهد. دشمن بداند امروز یک ایران قاسم سلیمانیست.  پای اولاد علی ک درمیان باشد خودم بند پوتین جگرگوشه ام را سفت میکنم.      اللهم ارزقنا شهادت
شوهرت تو حموم بوده اون موهای گردنش رو میزده!؟  احیانا شوهرتو مجبور کرده بوده مگه!!! ؟  ع ...

ببين شوهرم ميگه من اونموقع متوجه رفتاراش نبودم ولي وقتي داداشش زن گرفت ديدم با اون اينجوري نيست فهميدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706