2733
2734
عنوان

شده بهتون تهمت بزنن؟

2183 بازدید | 52 پست

ونتونین ثابت کنین؟ کسی که تهمت زد چی شد تاوان کارشو داد یانه 

من یکباردخترعموم تهمت بدی بهم زد هرشب هرشب زنگ میزد خونمون جلو روم تهمت میزد و منم نمیتونستم ثابت کنم اونقدر گریه کردم وازخدا خواستم تهمتی ک بهم زد سرش بیاد اخرهمون هفته کاری کرد عین توپ صدا کرد چنان ابرویی ازش رفت که تا الان بعد چند سال کسی چشم دیدنشم نداره و برعکس خوبی من ورد زبون همه اونایی شد ک این پیششون بد من رو گفت

اما الان تهمتی بهم زده شده هیچ راه اثباتی ندارم فقط ازخدا میخوام کاری کنه بار دیگه به هیشکی تهمت نزنه

شما تجربه اینچنینی داشتین؟

اره خدایی سرشون اومد تازه بدترش

خدا جای حق نشسته

بگما نیاید بگید عضویتت مبارک ک شب میام سراغتون هاهاهاهااااا میشه الکی لایکم نکنی🤦‍♀️😅اخه خر ذوق میشم فکر میکنم جوابمو دادین  بعد میبینم ی لایک خوشک و خالیع دلم میگیرع😅🤣🤣عاشق تاپیکای ترسناک و فان و خاله زنکیم لطفا اگ رفتین منم تگ کنین❤️🤗باتچکر ماچ ماچ😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نزدیک ترین فردزندگیم ،زیااااااد بم تهمت زدوعذابم داد..ولی هنوزک هنوزه تقاصی پس نداده

دیدم چنباری بش تهمت زدن واینم حسابی کفری شده

ولی ب نظرم جبران اونهمه تهمت وناسزایی ک ب من زد نیس.

2728

نه نتونسم ثابت کنم دروغه دوست پسر صمیمی ترین دوستم گفت من بهش پیام دادم و ابراز علاقه کردم و پول از خونه دوستم برداشتم پیامارو نشون داد باعکس من تو تلگرام بود نمیدونم تاوان تهمت داد یان ولی من ازش دوری کردم رابطمو کات کردم

2738

ی بار یکی بهم گفت تو دوس پسرداری چون من خیلیی به شوهرم سر بودم ولی همه می دونستن که دیوانه وار شوهرمو دوس دارم این طرف بهم گفت تو سرو گوشت می جتبه من فقط اشک ریختم هیچی تگفتم گذشت بعد ۷سال شوهرش اونو با دوس پسرش دید طلاقش داد فقط مامانم بهش گفت سارا جان دنیا خیلی گرده مگه نه؟

آره تا دلت بخاد. زیااااد از بس که من عمه ی مهربونی دارم...عزیزم منو برای پسرش میخواست بعد جواب منفی دادم پشت سرم حرف درست میکرد که دختره رفته دانشگاااااه، خِراب شده. حالا من موقع دانشجویی ابرو برنداشته بودم تیپ معمولی . بعدش که دخترِ خودش از خونه فرار کرد گفت الهی فدای دخترم بشم بس که ساده است...بس که مظلومه پسره گولش زد😐😐😐😐😐

منم تهمت زدن با شوهرم قبل ازدواج دوست بودم. 

اول یه صلوات بفرست.من مطمئنم خوشبخت خوشبخت هستم چونکه هرچه دارم رو عاشقانه دوس دارم  من از خدا هستم و خدا سراسر انرژی مثبت است. یه روزی میرسه که من ۷۰ سال دارم  و تایپیک هام رو میخونم لذت میبرم چونکه اون زمان همسرم بچه هام همه خوشبخت و سالم هستیم،خدایا ب حق امام حسین و حضرت عباس قسمت میدم  سلامتی و دل خوش بده ب همه .من یه اردیبشهتی خوشبختم  تاکید میکنم‌زندگیم  سراسر انرژی مثبت  و امیده. زندگی من سراسر عشق و محبت و انرژی مثبته.من پشتم به خدا گرمه خدا هم هوای منو داره عاشقتم خدا جونم.  روزهای خوب و خوبتر در راه است. ۴ تا محبوب خدا همیشه بهشون پناه میبرم و دستم رو رد نمیکنن ۱.امام حسین علیه السلام. ۲.آقا ابلفضل.۳.امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف. ۴.امام رضا ضامن آهو. عاشقتونم که هر وقت صداتون زدم اومدید و از طرف خدا برام هدیه آوردید. من قطعا هم موفق هستم و هم خوشبخت. خدایا مواظب همسرم  و بچه هام باش.  دوست دارم معبود من. پیش ب سوی سعادت 😚😚😚😚😚😚😚😚پیش بسوی انرژی مثبت 😍پیش بسوی  عشق 😚😙😍😍

زنداداشم خیلی تهمت میزنه شغل شریفشه 

اول یه صلوات بفرست.من مطمئنم خوشبخت خوشبخت هستم چونکه هرچه دارم رو عاشقانه دوس دارم  من از خدا هستم و خدا سراسر انرژی مثبت است. یه روزی میرسه که من ۷۰ سال دارم  و تایپیک هام رو میخونم لذت میبرم چونکه اون زمان همسرم بچه هام همه خوشبخت و سالم هستیم،خدایا ب حق امام حسین و حضرت عباس قسمت میدم  سلامتی و دل خوش بده ب همه .من یه اردیبشهتی خوشبختم  تاکید میکنم‌زندگیم  سراسر انرژی مثبت  و امیده. زندگی من سراسر عشق و محبت و انرژی مثبته.من پشتم به خدا گرمه خدا هم هوای منو داره عاشقتم خدا جونم.  روزهای خوب و خوبتر در راه است. ۴ تا محبوب خدا همیشه بهشون پناه میبرم و دستم رو رد نمیکنن ۱.امام حسین علیه السلام. ۲.آقا ابلفضل.۳.امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف. ۴.امام رضا ضامن آهو. عاشقتونم که هر وقت صداتون زدم اومدید و از طرف خدا برام هدیه آوردید. من قطعا هم موفق هستم و هم خوشبخت. خدایا مواظب همسرم  و بچه هام باش.  دوست دارم معبود من. پیش ب سوی سعادت 😚😚😚😚😚😚😚😚پیش بسوی انرژی مثبت 😍پیش بسوی  عشق 😚😙😍😍

من ی بار خواهر6سالم زیر فرش پول قایم کرد انداخت گردن من و مامانم بمن گف دزد

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
2706