2737
2734
عنوان

تفاوت سطح مالی دختر پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1055 بازدید | 43 پست
اخی عزیزم خودتو ناراحت نکن بالاخره برا هر کسی ممکنه پیش بیاد

مرسی 😞❤️به خدا داشتم میترکیدم جلو همه لبخند و با رضایت از همه چی حرف زدن و ولی از درون داشتم میمردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما وضعمون خوب بود یه مشکلی پیش اومد مجبور شدیم بریم تو خونشون زندگی کنیم یه خونه مبله بهمون دادن احس ...

اصلن ب این موضوع فکر نکن 

این ک خونه در اختیارتون گذاشتن ب میل و خواست خودشون بوده و دلیل نداره ک حس بد داشته باشی و اینکه ته دل خانوادش چی میگذره مهم نیست رفتار ظاهریشون هم اینو نشون میده؟

بحث ازدواجت رو هم اصن با این موضوع قاطی نکن ازدواج ی موضوع جداگانس 

آن سفر کرده ک صد قافله دل همره اوست   هرکجا هست خدایا ب سلامت دارش
2728

نگرانی که شاید نظر نامزدت عوض شه چون شرایطتون تغییر کرده

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
حس بدیه میفهمم.ولی به هرحال برادر پدرت بوده باید بهش کمک میکرده وظیفشه توام بروی خودت نیار 

خیلی خجالت میکشم من حاضر بودم میرفتیم تو انباری زندگی می‌کردیم ولی خونه اینا نه 

نه خودشون خیلی اصرار کردن ولي خب بلاخره ما اشغال کردیم اینجا رو 

ناراحت نباش خواهرغریبه که نیستن عموته به برادرش کمک کرده 

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2740
نه فعلا که عادی رفتار کردن

خب خداروشکر

تو ام اصلن ب روت نیار و خود داماد رو ی جوری متوجه کن ک این موضوع ک شما تو خونشون ساکنید از موضوع ازدواجتون جداست و شما هیچ تاثیری توی تصمیمتون نمیدید

بذار تا حدودی این ترس ک داری از بین بره

آن سفر کرده ک صد قافله دل همره اوست   هرکجا هست خدایا ب سلامت دارش
نه میترسم یه زمانی به روم بیاره که برای ما همچین کاری کردن 

نه ایشالا که بروتون نمیاره شما هم اصلا به این موضوع فکر نکن عموت برای برادرش انجام داده 

واقعا واقعا ممنونم از همه کسایی که چیزی گفتن

من کسی رو نداشتم بهش اینارو بگم خانواده م اونقدر غصه داشتن که روم نمیشد بگم دوستام هم نمیتونستم بگم فقط شما ها بودین. واقعا واقعا مرسی خیلی دوستتون دارم

واقعا خوشحالم که هنوز دلگرمی دادن ارزونه و شما به من دادین ❤️😞