2737
2734
عنوان

تفاوت سطح مالی دختر پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1055 بازدید | 43 پست

عزیزم فقط یه چیزی بهت میگم تااخرش برو.

عقده ای نباش حتی اگه سطح مالیت هم پایین باشه قناعت رو بلدباش توزندگی هم اگرپایین باشی سطح خودتومیدونی وعقده ای بازی درنمیاری که هی ازطرفت خواسته داشته باشی.اگه سطح بالاترباشه بایدمناعت طبع داشته باشی وبه همسرت به عنوان زیردست نگاه نکنی بهرحال تعادل خوبه

خودش همچین آدمی نیس ولی خانوادش چرا شاید چیزی نگن ولی ته دلشون حتما چیزی هست😣

خودتو ناراحت نکن ولی اگه خانواده ات برن یه جای دیگه خونه اجاره کنن بهتره 

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم فقط یه چیزی بهت میگم تااخرش برو. عقده ای نباش حتی اگه سطح مالیت هم پایین باشه قناعت رو بلدباش ...

ما وضعمون خوب بود یه مشکلی پیش اومد مجبور شدیم بریم تو خونشون زندگی کنیم یه خونه مبله بهمون دادن احساس خیلی بدی دارم میترسم همش ته دلشون یه چیز دیگه فکر کنن 

2728

من .خانواده ی شوهرم شرایط مالیشون بهتره ولی ماهم در حد خودمون بودیم.اما اونا تقریبا پولدار محسوب میشن.و خب من شهرستان بودم و اونا تهران.من هیج وقت بخاطر پول باهاش ازدواج نکردم حتی مهریه م رو هم پایین گرفتم خیلی.فقط عاشقش شدم همین.اما بابت این مسائل که گفتم بارها شوهرم بهم سرکوفت زده و خانوادش غیرمستقیم بی احترامی کردن.اگه برگردم به قبل اصلا اینجوری ازدواج نمیکنم 

وضع مالی خیلی مهم نیست فرهنگ خانوادگی مهمه 

من دختر عمم از نظر مالی ضعیف بودن اما خانواده شوهرش فوق العاده پولدار اما خیلی باهم خوبن 

خانواده همسرش خیلی خوب و خاکی هستن 

آن سفر کرده ک صد قافله دل همره اوست   هرکجا هست خدایا ب سلامت دارش
خودت چه احساسی داری؟ من یه چیزی توی دلم هس که داره دیوونم میکنه

من ۱۵ ساله ازدواج کردم  شوهرم گفت جهیزیه نیار خودش همه اثاث خونه رو خرید حتی نزاشت حلقه و ساعت براش بخرم  من انتخاب کردم و اون خرید ولی از اول اجازه ندادم مثل زیر دست بهم نگاه کنن

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2740
من ۱۵ ساله ازدواج کردم  شوهرم گفت جهیزیه نیار خودش همه اثاث خونه رو خرید حتی نزاشت حلقه و ساعت ...

خوبه شوهرتون هواتون رو داشتن من میترسم از برخورد خانوادش و شاید خودش هم چیزی بگه

نمیشه اصلا شرایطش نداریم بابام یه جورایی ورشکست کرد و الان تقریبا زیر دست اوناییم 

اخی عزیزم خودتو ناراحت نکن بالاخره برا هر کسی ممکنه پیش بیاد

ما وضعمون خوب بود یه مشکلی پیش اومد مجبور شدیم بریم تو خونشون زندگی کنیم یه خونه مبله بهمون دادن احس ...

خوب بود یعنی خلای توزندگیت نداری وقاعدتا ازشوهرت خواسته های نجومی نداری این تااینجا.عزیزم عزت نفس داشته باش.شما اول ببین همه چیزتون بهم میخوره بعدراجب این مسئله که این اقا فرداببخشیدا هی نگه چیزی نداشتیدو...اصلاصلاحیت داره 

خوبه شوهرتون هواتون رو داشتن من میترسم از برخورد خانوادش و شاید خودش هم چیزی بگه

خوب اگه ناراضی بودن و میخاستن به روت بیارن کمک نمیکردن مگه شما ازشون کمک خواستید؟

2706