2733
2739
عنوان

بچم همیشه یبوسته دوسالشه راهکار بدین چجوری روغن زیتون بدم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پیدرولاکسم من 6 ماه دادم اثر رو کبد میزاره ببین هر بارزور زد سر پا نگهش دار مثل دختر بچه ها ک میخوان ...

ممنون عزیزم از راهنماییت مشکل من اینه پسرم وقتی میخواد پی پی کنه میره تو اتاق کسی نبینتش اگه نگام بهش بیافته گریه میکنه خجالت میکشه سر پا زور میزنه هم یبوسته هم این نمیشینه بدتر میشه 😕😥😓

شُکر 
بنظرمن دارو رو بیخیال شو.بهش آب هم زیادبده بخوره منشیرپاکتی یا بطری رو نیم ساعت میزارم بیرون که دماش ...

دخترمن ازشیرهم گرفتم تازگیا.وگرنه باخوردن شیرمن خیلی روان تر پی پی میکرد

ممنون عزیزم از راهنماییت مشکل من اینه پسرم وقتی میخواد پی پی کنه میره تو اتاق کسی نبینتش اگه نگام به ...

بخدا باورت نمیشه درد منو وتو رو کسی نمیفهمه من خر برو تو تایپیکام ببین اتاق خالی میکردم بچم خجالت میکشه نگاش نکنید ساکت باشید پاهاس میشد دو تا چوب ....بد بخت داره جلو خودسو نیگزره ک نیاد بیرون بخدا الان بچه من خوب خوب نیست همین دیشب دوباره سرپاش گرفتم ولی الان اگر یبوسته چون من مادر سرپاش نمیکنم ی ذره کمکش کنم بچه دسشویی کن...میفهمی سرپ کردن چ جوریه میتونم منظورمو بهت بگم

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 
2740