2733
2739
عنوان

بچم همیشه یبوسته دوسالشه راهکار بدین چجوری روغن زیتون بدم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 38 پست

خب عزیزم اگه میوه دوست داره بهش الو بده بخوره انجیر خوبه ازشب خیس کن ابش رو بده بخوره حموم زیاد ببر من پسرم هروقت یبوست بشه میبرم حموم میزادم تو وان بشینه شکمش وپشتش رو ماساژمیدم خوب میشه شما هم امتحان کن

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینو نمیدونم

ولی خرما و‌آلو به اندازه هم با آب بجوشون،از صافی رد کن،باز بذار بجوشه که غلیظ بشه،هر صبح ناشتا یه قاشق غذاخوری بده بخوره،همچی شکمش روون بشه که دلت بخواد  

2731

روزی سه چارتا خرما بده بخوره شکم پسر منو خرما خیلی روون میکنه

زوغن زیتون بدون بو بگیر بریز تو غذاش

انجیر خیس کن از شب صب ابشو بریز تو شیشه بده بخوره.اگ‌تونس خود انجیرارو هم بخوره

آلو خشک هم خیلی خوبه

لواشکم تاثیر داره

میوه زیاد بده موز یه مدت نده

آش بده

تیکر رسیدن به وزن ایده آلم .وزن اولیه ۸۰😑_ وزن فعلی ۵۶ _ هدف اول ۶۵ ✌ _ هدف دوم ۵۶✌ با قد ۱۶۸✌✌خدایا ممنونم ک کمکم کردی و ب وزن ایده آلم رسیدم.الهی شکر

اسی پسر من نمیدونی بچه بود چه زجری کشید بمیرم براش ینی هر راهی بود امتحان کردم ینی همه رو فقط میخوای پسرتو راحت کنی برو داروخونه پودر پیدرولاکس بگیر بهش بده البته باید سه چهار ماه بدی ینی راحت میشه ها 

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایا دمت گرم شکرت 😍😍😍

شربت انجیر که خیلی خوبه.داخل سوپش شیرپاستوریزه بریز.خامه صبحانه هم اجابت مزاج میاره.آلو و قیسی هم داخل سوپ یا خورشتی که میخوره بریز.

مثل باد سرد پاییز،غم لعنتی به من زد...
2738

شربت سنا ب هیچ وجه نده من هر بار دادم وقتی قطع کرده فقط روده بچمو تنبل کردم انجیر فیژان وقتی داغون شد ولی اونم نده....هر وقت سفت شد ک نتونستی کاریش کنی ک دیگه گریت در اومد ی شیاف بیزاکودیل کودکان 5 میلی رو دکتر ب من میگفت دو تا پشت هم ولی تو نصف ی دونه رو بزار بچه زور میزنه

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 

عزیزم چند شب پیش یه خانمی تاپیک زده بودن و یه راه متفاوت رو برای درمان این مشکل از زبان یه دکتر توضیح دادن..این بود:

اقای دکتر گفتن که همیشه 20 دقیقه تا نیم ساعت بعد از صبحانه که به بچه میدین ببرینش دستشویی و بنشونیدش اونجا تا 5 دقیقه ..ازش هم نخاید که دستشویی کنه یا زور بزنه فقط بشینه اگه این کارو همیشه انجام بدین روده های بچه تنظیم میشن و دیگه یوبس نمیشه یکی از دوستانشون هم انگار همین کارو انجام داده بودن و بچشون خوب شده بود

.Sit with winners, the conversation is different

پیدرولاکسم من 6 ماه دادم اثر رو کبد میزاره ببین هر بارزور زد سر پا نگهش دار مثل دختر بچه ها ک میخوان دسشویی بهسون یاد بدن بگیرش نگهش دار بعد وقتی مدفوعش داره میاد پشت بدنش ببهشید چون بچم فقط اینجوری خوب شد دارم میگم پشت بدنش باد میکنه کناراشو کم کم اروم اروم دستتو روعن زیتونی کن کمکس کن اروم اروم بغلای مقعدشو اروم عشار بده میاد بیرون سه روز ک کردی سفتیاش میاد بیرون هی این کارو بکن تا بچه خودش یاد بگیره سر پا نشستنوزور زدنو ....من بچمو چقد دکتر بردم چقد پیدرولاکس.الوانجیر.خاکشیر واب جوش.قاشق قاشق روغن زیتون

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل